Kawy mielone i rozpuszczalne marki Prima

Wyśmienite kawy Prima Finezja, Prima Rumba, Prima Impresja oraz bezkofeinowa Prima Relax, kuszą nie tylko gwarancją jakości i smaku, ale także ciekawym opakowaniem.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Kawy mielone i rozpuszczalne marki Prima
Kawy marki Prima to produkty o świeżym i nowoczesnym wizerunku, będącym nie tylko gwarancją doskonałego smaku, lecz i wysokiej jakości. Opakowania kawy wyróżnia duże i wyraziste logo marki, które z pewnością ułatwia konsumentom odnalezienie ulubionego produktu na sklepowej półce. Ponadto, na opakowaniach znajdują się również bardziej nowoczesne elementy - nowa filiżanka o designerskim kształcie oraz unoszący się nad nią kawowy dymek, który obrazuje bogactwo aromatu kaw marki Prima. Rozsypane wokół filiżanki kawowe ziarna symbolizują z kolei wysoką jakość produktów, które wytwarzane są z najlepszych naturalnych składników. Nowe opakowania kaw Prima przyciągają uwagę i są obietnicą aromatycznych, pełnych radości chwil spędzonych z najbliższymi nad filiżanką ulubionej małej czarnej.

Świeże i nowoczesne opakowania kaw Prima to wynik badań, które przeprowadzono wśród konsumentów. Ich celem było pełne dostosowanie produktu do oczekiwań klientów. Dzięki nim smak i wysoka jakość produktów Prima są teraz widoczne na pierwszy rzut oka.

Kawy mielone:


Prima Finezja - to unikalna kompozycja wysokiej jakości ziaren, których indywidualne cechy łączą się w procesie starannego prażenia dając jej harmonijny smak i urzekający aromat prawdziwej kawy.

Prima Impresja - przygotowana w oparciu o kompozycję specjalnie dobranych ziaren kaw z Brazylii i innych regionów tropikalnych świata, których indywidualne cechy łączą się w procesie starannego prażenia dając jej harmonijny smak
i pełen aromat prawdziwej kawy.

Prima Rumba - kawa mielona, o charakterystycznym, lekko gorzkawym posmaku Robusty oraz mocnym
i pobudzającym smaku.

Prima Ralax - średnio prażona , bezkofeinowa kawa posiadająca naturalny smak i pełen aromat prawdziwej kawy. Odpręża i pozwala na chwile wspólnej przyjemności po długim dniu.

Kawy rozpuszczalne:


Prima Finezja - kawa rozpuszczalna w postaci aglomeratu (granulek). Pełny, doskonale zharmonizowany smak Robusty i Arabiki.

Prima Rumba - kawa rozpuszczalna, pobudzająca i mocna, o zdecydowanym smaku. Zawiera 100% kawy mielonej. Swój smak zawdzięcza kompozycji ziaren z Azji Południowo-Wschodniej.