Kolacja w chmurach czyli Dinner in the Sky

  • 1

Przez 3 dni września każdy chętny mógł zjeść posiłek na specjalnej platformie restauracyjnej zawieszonej 50 metrów nad ziemią!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kolacja w chmurach czyli Dinner in the Sky
Blisko 1 000 śmiałków zdecydowało się skorzystać z tej atrakcji. Po zejściu z nieba goście twierdzili, że był to najbardziej ekstrawagancki i emocjonujący posiłek w ich życiu. Byli przypięci do krzeseł pasami dla bezpieczeństwa, ale i tak podobno kurczowo trzymali się stołu, jak relacjonuje uczestnik imprezy. Dla dodania sobie otuchy żwawo popijali wino w oczekiwaniu na przystawkę - tatara z dorsza w cieście francuskim. Serwowano także zupę krem burakowo-marchwiowy, stek wieprzowy w sosie Jack Daniels, a na deser brownie z musem truskawkowym.

Wieczorem wspólną kolację wysoko nad dachami zjadły w blasku fleszy popularne gwiazdy polskiego show biznesu m. in. Monika Mrozowska, Bartosz Obuchowicz, Aleksandra Mikołajczyk i Michał Lesień.

Organizatorem przedsięwzięcia była firma WyjatkowyPrezent.pl. Z okazji jej piątych urodzin zaproszono gwiazdy, które mogły skosztować podniebnego posiłku.

Odważylibyście się na taką kolację?