Darmowe piwo, gdy pada deszcz!

W pewnym lokalu w Wielkiej Brytanii podczas deszczowej pogody serwowane jest darmowe piwo. Wystarczy skorzystać ze specjalnej pogodowej aplikacji, by otrzymać unikatowy kod.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Darmowe piwo, gdy pada deszcz!
fot. Fotolia
Wielka Brytania to kraj słynący z deszczowej pogody i z pysznego piwa. Nic dziwnego, że Brytyjczycy są smakoszami tego trunku – w końcu panująca tam przez większość roku pogoda zachęca do zaszycia się w ciepłym wnętrzu jakiegoś przyjemnego lokalu z butelką ulubionego napoju alkoholowego w ręku. Bo czy może być coś lepszego podczas smętnej pogody niż kufel spienionego piwa? Okazuje się, że tak. Kufel DARMOWEGO spienionego piwa.

Browar London Pride ogłosił dla swoich bywalców naprawdę interesującą promocję: za każdym razem, kiedy pada, lokal rozdaje klientom piwo, za które nie trzeba płacić. Jak to działa? Wystarczy założyć konto na Tweeterze oraz zainstalować aplikację Periscope i obserwować prognozę pogody w godzinach między 11:00 a 23:00. Kiedy zauważmy padający deszcz należy szybko zatweetować o tym na koncie London Pride i poprosić o darmowe piwo. W odpowiedzi lokal odsyła nam specjalny kod, z którym udajemy się do ich siedziby i otrzymujemy w zamian wyczekiwany napój procentowy.

Ktoś może zapytać o celowość takiej promocji w kraju, w którym deszczowa pogoda to niemal codzienność. Czy London Pride jeszcze nie zbankrutował rozdając na lewo i prawo darmowy alkohol? Otóż nie! Promocja obowiązuje tylko w lutym, miesiącu, który na Wyspach uznawany jest za wyjątkowo suchy w porównaniu do pozostałych w ciągu roku. Wytrwali obserwatorzy doczekają się jednak z pewnością choć kilku dni deszczu. Jeśli więc masz ochotę na darmowe, angielskie piwo do końca miesiąca zostało jeszcze trochę czasu!