Kolekcje porcelany na wiosnę

Na wiosnę marka Villa Italia proponuje trzy nowe kolekcje porcelany, w świeżych barwach, zdobione kwiatowym wzorem.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kolekcje porcelany na wiosnę

Kolekcje porcelany na wiosnę - Renata


Renata to pełna wdzięku kolekcja marki Villa Italia wykonana z najwyższej jakości śnieżnobiałej porcelany. Jej ozdobą jest radosna dekoracja kwiatowa w modnej kolorystyce fioletu i różu. Zastawa będzie pięknie prezentować się na obrusie o intensywnym odcieniu - np. ciepłym śliwkowym. Do tego świeże kwiaty i kusząco wyglądające owoce. Tak nakryty wiosenny stół będzie wabił domowników do wspólnego spędzania czasu nie tylko przy podwieczorku. W kolekcji dostępny jest zestaw obiadowy oraz do herbaty dla
sześciu osób, można również na sztuki kupić filiżanki do herbaty i do espresso.

Kolekcje porcelany na wiosnę - Vera


Wiosenną, aromatyczną herbatę w angielskim stylu możesz podać w zastawie z nowej kolekcji Vera marki Villa Italia. Zastawa ta wykonana jest z porcelany o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Jej urok tkwi w pięknym kwiatowym wzorze w subtelne róże. Elementem wyróżniającym tę kolekcję jest misterne, ażurowe wykończenie brzegów talerzyków deserowych oraz ręcznie nakładana cienka linia złota zdobiąca brzegi wszystkich naczyń. Na zestaw składa się sześć filiżanek ze spodkiem i talerzy deserowych, czajnik, cukiernica, mlecznik oraz prostokątna tacka.

Kolekcje porcelany na wiosnę - Emily


Miłośnikom kwiatowych wzorów z pewnością przypadnie do gustu kolekcja galanterii stołowej Emily. Wykonana z najwyższej jakości porcelany typu bone china o delikatnym kremowym kolorze ozdobiona jest pięknym różanym wzorem w żywym, jasno fioletowym odcieniu. Brzegi naczyń wykończone są delikatną złotą linią, co nadaje całej kolekcji wyjątkowej elegancji. W skład kolekcji wchodzą pakowane w ozdobne pudełka zestawy - filiżanka ze spodkiem i talerzykiem deserowym, filiżanka ze spodkiem i czajniczkiem, kubek ze spodkiem i podstawką na torebkę herbaty oraz talerz do ciasta z łopatką, salaterka na słodycze, czajnik z cukiernicą i mlecznikiem. Kolekcja ta umili picie herbaty i serwowanie deserów, jak również może stać się źródłem inspiracji na eleganckie i praktyczne upominki.