Koniak Otard i kolejny sezon golfowy

  • 1

Marka ekskluzywnego koniaku Otard rozpoczyna kolejny sezon golfowy. Współpraca marki Otard z golfem ma już trzyletnią historię.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Koniak Otard i kolejny sezon golfowy
Otard i golf
Partnerstwo marki Otard i golfa sięga 2006 roku. Współpraca oparta jest na wzajemnym wykorzystaniu wartości, jakie niosą za sobą marka francuskiego koniaku i prestiżowa dyscyplina sportu. Marka Otard towarzyszyła golfistom na wielu prestiżowych turniejach, współorganizowała także uroczyste gale, rozpoczynające i podsumowujące kolejne sezony golfowe. Podczas tych wydarzeń zaproszeni goście mieli okazję poznać unikalny smak i aromat luksusowego koniaku Otard. Na wybranych turniejach marka była również fundatorem nagród dla zwycięzców rozgrywek.

„Obecność marki Otard na turniejach golfowych to już tradycja – opowiada Katarzyna Cąkała, Brand Manager marki Otard. „W nadchodzącym sezonie będziemy kontynuować nasze działania związane z zaangażowaniem w rozwój golfa w Polsce.”

Sezon golfowy 2009
7 czerwca 2009 roku na polu golfowym Lisia Polana w Pomiechówku koło Warszawy odbył się mecz Polska-Europa. Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku golfistów. Jednodniowe rozgrywki pomiędzy drużynami Europy i Polski odbyły się w tym roku po raz dziewiąty. Drużynie Europejskiej przewodził Tapani Sura, kapitanem Polaków był Roman Fedorczuk. W turnieju wzięli udział członkowie zarządu oraz prezesi firm polskich i międzynarodowych. Rozgrywkom towarzyszyła degustacja ekskluzywnego francuskiego koniaku Otard. Po turnieju odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Najlepsi gracze obu drużyn zostali nagrodzeni butelką koniaku Otard.

Marka Otard VSOP od 2006 roku obecna jest na wielu prestiżowych turniejach, wspierając rozwój golfa w Polsce. Przed nami kolejny sezon golfowy, na którym nie zabraknie wykwintnego koniaku. W kolejnych miesiącach marka będzie obecna na kolejnych prestiżowych turniejach golfa w Polsce.