Gemini Park w Bielsku-Białej otwarte

  • 3

Swoje podwoje dla mieszkańców Bielska-Białej otworzyło Gemini Park - nowe centrum handlowo-rozrywkowe w Bielsku-Białej.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Gemini Park  w Bielsku-Białej otwarte
Wśród atrakcji, jakie zostały przygotowane dla pierwszych Klientów była nowa, mająca właśnie w Gemini Park prapremierę płyta Golec uOrkiestra, był Adam Małysz w sklepie 4 Fun i Jay Delano w S.Olivier. W ramach loterii „Podwójna Satysfakcja” można było co godzinę wygrać bon na 2000 złotych, a do 21 czerwca istnieje dalej szansa na nową pulę bonów na zakupy oraz w wielkim finale Toyotę Yaris.

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park już otwarte


Kilkadziesiąt tysięcy Klientów odwiedziło w pierwszy dzień nowe centrum handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej. Dzień wcześniej w trakcie konferencji prasowej z udziałem m.in. Prezydenta Miasta Bielska-Białej, z ust Rafała Sonika prezesa spółki Gemini Holdings Sp. z o.o. i właściciela obiektu padły ważne słowa, mówiące o dalszej rozbudowie Gemini Parku oraz o dalszych planach ekspansji Gemini Parku w Polsce.

- Obiekt ten jest zapowiedzią następnych centrów handlowych, jakie powstaną w najbliższym czasie w Tarnowie, Krakowie, Tychach oraz Zabrzu.

Prezydent miasta Bielska-Białej podziękował za nową inwestycję tymi słowy:

- Zarządzającego miastem najbardziej cieszą nowe inwestycje, dające nowe miejsca pracy. Sprawia to, że miasto żyje i powiększa swoje możliwości i potencjał.

Pierwsze wrażenia

Tuż przed godziną 8.00, czyli planowaną godziną otwarcia hipermarketu Real czekały tłumy.

- Takiego obiektu, przestronnego i nowoczesnego architektonicznie brakowało w Bielsku. Są nowe sklepy, których nie było i jest duże, fajne kino. – takie opinie padły z ust pierwszych Klientów robiących zakupy w czwartek rano. Na Klientów we wszystkich nowych sklepach czekały liczne, atrakcyjne promocje, akcje i rabaty. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oferty specjalne przygotowane przez sklepy

W dniu otwarcia i przez kilka następnych dni Klienci korzystać mogą z licznych promocji przygotowanych przez sklepy w galerii Gemini Park. W 4 Fun kupując jeden artykuł – drugi dostajemy gratis. W Martes Sport – wszystkie rowery oferowane są w cenie bez VAT, czyli minus 22%. W Danija oferowane są wszystkie półbuty z rabatem 50%, a w Carry podobny rabat dokładany jest do całego asortymentu.

Perfumeria Douglas przygotowała spotkania z wizażystami i fryzjerem, w Solarze do każdego zakupu dodawany jest prezent – niespodzianka. Będący nowością w Bielsku-Białej sklep Mohito kusił Klientki 20% rabatem na wszystkie artykuły, podobnie jak Ecco z 10% obniżką na wybrany asortyment obuwia.

Cinema City i dzień otwarły w czwartek – zwiedzanie kina i darmowe pokazy

Największe w Bielsku-Białej Cinema City zaprasza do siebie i do nowych 10 sal kinowych. Wszystkie w pełni klimatyzowane sale mogą pomieścić jednocześnie 1500 widzów. Repertuar na najbliższy tydzień obejmuje ciekawe premiery w tym długo oczekiwaną „Wojnę polsko-ruską”.

Aż 10 nowych punktów gastronomicznych

Wśród zgromadzonych w strefie food courtu punktów serwujących gastronomię znalazły się marki znane i uznane, oraz zupełnie nowe, które zaskoczyły różnorodnością i jakością oferowanych dań. W Gemini Parku pojawił się długo oczekiwany w Bielsku-Białej Subway – znana na całym świecie kanapkownia z kurczakiem w sosie Teriyaki na czele. W Balkan kebab zachwyci nas bogactwem smaków kebab, papryka faszerowana, tradycyjna musaka i sos tzatzyki. Nowością jest Ron Del i De Gusto w jednym połączeniu – fuzja kuchni tradycyjnej z pyszną pizzerią. Na deser ukojenie znaleźć można z Lodomanii (boskie gofry i lody) i Cafe Kenia (kompozycje lodowe i deserowe jak marzenie)

Delano, Małysz i Golce w Gemini

Przed zaplanowanym na sobotę koncertem Golec uOrkiestra w Gemini Parku Łukasz z Pawłem codziennie podpisują swoją nową płytę „5”, której prapremiera planowana jest właśnie na sobotę.

Bez względu na wiek, płeć i orientację polityczną wszyscy chcą mieść płytę z autografem bliźniaków. Bardzo dobrze, że jest ich dwóch i mogą podpisywać „piątkę” na cztery ręce.

Sklep sportowy, 4Fun przygotował dla swoich Klientów spotkanie z Adamem Małyszem i skoczkami narciarskimi z polskiej ekipy. Była szansa na autograf i uścisk dłoni.

S.Olivier – pierwszy w Bielsku-Białej sklep tej marki postanowił uświetnić swoje otwarcie obecnością Jay’a Delano. Ten holenderski piosenkarz, wykonawca popularnego obecnie utworu „Here comes the Sun” jest on obecnie twarzą marki na całym świecie. W Polsce po Poznaniu, Płocku i Wiśle właśnie Bielsko-Biała była kolejnym miejscem, gdzie niemiecka marka do tej pory dostępna jedynie w wybranych sklepach multibrandowych otworzyła swój nowy, samodzielny Sklep.

Loteria „Podwójna satysfakcja”

Dla wszystkich Klientów, którzy dokonali zakupów Gemini zorganizowało loterię. Za każde wydane w czwartek 50 zł Klient otrzymywał kupon, który po wypełnieniu brał udział w losowaniu. Co godzinę istniała możliwość wygrania bonu na 2000 złotych do zrealizowania w sklepach centrum Gemini Park. Jednym ze szczęśliwców, którzy wylosowali bon był pan Łukasz Siwek

- Wygrane bony już z zasadzie rozdysponowałem. Część podarowałem kuzynce w związku z nadchodzącym dniem dziecka. Sam również planuję pozostałą część zamienić częściowo na zabawki w sklepie RIK, a częściowo w Realu. Jest to naprawdę fajny prezent i sensowna kwota na zakupy.

Loteria będzie trwała, aż do 21 czerwca, kiedy to rozlosowana zostanie nagroda główna Toyota Yaris, a do tej pory codziennie można wygrać bony na zakupy w centrum.