Konkurs - Wielkanocne baby nie od parady!

  • 9

Upiecz wyjątkową babkę wielkanocną i weź udział w konkursie. Zestaw garnków z nowej kolekcji może być twój!

Jak w twoim domu smakuje Wielkanoc? Jakie zapachy unoszą się w kuchni, kiedy przygotowujesz wypieki? Chcemy poczuć magię tych dni i podziwiać efekty twojej cukierniczej pracy. Bo Wielkanoc to nie tylko faszerowane jajka, kolorowe pisanki, mazurki, serniki i żurek. Tym, co zdobi wielkanocny stół jest także okazała babka!

Przygotowanie wielkanocnej babki zwykle nie nastręcza kłopotów, za to warto wykazać się podczas dekorowania. Tylko od ciebie zależy wizualny efekt wypieku! Udekoruj babkę samodzielnie lub zaproś do tego domowników, także dzieci - ich kreatywność może być nieoceniona!

W konkursie "Wielkanocne baby nie od parady!" nagrodzimy autorów 4 najciekawszych przepisów. Jury weźmie pod uwagę zarówno pomysł jak i walory estetyczne gotowego wypieku.

Zadanie konkursowe:
  1. Podziel się z nami swoim pomysłem na babkę wielkanocną: pamiętaj o świątecznej dekoracji swojego wypieku. 
  2. Dodaj przepis ze zdjęciem za pośrednictwem formularza, wybierając z listy: "Konkurs – Wielkanocne baby nie od parady!"
 
dodaj przepis
 
 

Pamiętaj, że zgodnie ze zaktualizowanym regulaminem, wybrany przez ciebie przepis konkursowy nie może być wcześniej publicznie prezentowany w Internecie (w tym na portalach społecznościowych)! 


Przepis konkursowy musi posiadać 3 zdjęcia.


Nagrody:

Autor najlepszego przepisu na babkę wielkanocną otrzyma zestaw garnków Zwieger Obsidian, wykonanych z odlewanego aluminium, idealnych do gotowania i zapiekania. Garnków można używać na każdym rodzaju kuchenki, także na płycie indukcyjnej:
Garnki Zwieger Obsidian


Autorzy kolejnych trzech najciekawszych przepisów otrzymają książki "Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji":


Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeśli potrzebujesz inspiracji zajrzyj do działu przepisy na babki lub odwiedź stronę Zwieger: przepisy.

Konkurs trwa od 15 kwietnia do 5 maja 2019 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 17 maja 2019 r.
 
 
regulamin konkursu

Znaleźliśmy 48 przepisów w konkursie: Konkurs - Wielkanocne baby nie od parady!