Konkurs - Wielkanocne mięsa na 5!

  • 8

Wielkanocne stoły aż uginają się od pieczonych mięs, pasztetów, wędlin domowej roboty. Dodaj przepis na mięso, które zaserwujesz w tym roku na święta i wygraj cenną nagrodę!

Stół nakryty odświętnym obrusem, kolorowe pisanki, dekoracje w postaci zajączków i kurczaczków, a obok cała galeria smakowitości… Jesteśmy przekonani, że tak to właśnie u Ciebie wygląda! Bo czy można wyobrazić sobie Wielkanoc bez przepysznych pasztetów, soczystego, pieczonego mięsa albo samodzielnie przygotowanej wędliny?

Czekamy na niebanalne, autorskie przepisy na wielkanocne mięsa - podzielcie się z nami oryginalnymi recepturami i zaprezentujcie swoje kulinarne umiejętności!

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie! Nagrodzimy 4 laureatów.


Multicooker Philips
Autor najciekawszego przepisu otrzyma Philips Multicooker HD3037/70.
 
karta podarunkowa home&you
Laureaci II, III i IV miejsca otrzymają karty podarunkowe do sklepu home&you na kwotę 150 zł każda!

Zadanie konkursowe:
  1. Podziel się z nami swoim pomysłem na popisowe mięso na Wielkanoc: może to być pasztet, pieczeń, domowa biała kiełbasa, bez której żurek nie smakuje tak samo. Czekamy także na wędliny własnej roboty – wybór należy do Ciebie!
  2. Dodaj przepis ze zdjęciem za pośrednictwem formularza, wybierając z listy: "Konkurs – Wielkanocne mięsa na 5!"
 
dodaj przepis
 
 

Pamiętaj, że zgodnie ze zaktualizowanym regulaminem, wybrany przez Ciebie przepis konkursowy nie może być wcześniej publicznie prezentowany w Internecie (w tym na portalach społecznościowych)!

Pamiętaj również, że podstawą każdego dania zgłoszonego na konkurs musi być mięso - pasztety wegetariańskie nie spełniają tego kryterium. Produktem wyjściowym domowej wędliny jest surowe mięso - oznacza to, że nie zakwalifikujemy przepisów, które polegają na przyprawieniu gotowego produktu.

Przepis konkursowy musi posiadać 3 zdjęcia.

Konkurs trwa od 19 marca do 15 kwietnia 2018 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 30 kwietnia 2018 r.
 
 
regulamin konkursu

Znaleźliśmy 78 przepisów w konkursie: Konkurs - Wielkanocne mięsa na 5!