Konkurs - Zastąp olej powietrzem

  • 9

Od teraz możesz cieszyć się doskonałym smakiem ulubionych dań, redukując zawartość tłuszczu nawet o 80%!Weź udział w konkursie, wygraj urządzenie wielofunkcyjne Airfryer Philips i odkrywaj nowe kulinarne możliwości!

Weź udział w konkursie - daj z siebie wszystko, puść wodze fantazji, przygotuj popisowe danie i wygraj jedno z dwóch urządzeń wielofunkcyjnych Philips Airfryer HD9240/30. Ciesz się smakiem Twoich ulubionych pieczonych, smażonych lub grillowanych dań przy minimalnym zużyciu tłuszczu!

ZADANIE KONKURSOWE

1. Przygotuj popisowe danie, którym możesz się pochwalić. Nie bój się eksperymentów, niebanalnych połączeń składników i smaków. Uruchom wyobraźnię kulinarną!

2. Dodaj przepis ze zdjęciem za pomocą naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję "Konkurs" wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs - Zastąp olej powietrzem!

Konkurs trwa od 3 do 16 grudnia 2015 r.                                              Dodaj przepis


NAGRODA

Spośród nadesłanych przepisów wybierzemy dwóch laureatów, którzy otrzymają Urządzenie wielofunkcyjne o niskim zużyciu tłuszczu Philips Airfryer HD9240/30.


                             Airfryer Philips

Dbasz o figurę, ale nie umiesz żyć bez frytek lub innych smażonych dań? Drobne odstępstwo od diety kojarzy Ci się jedynie z wyrzutami sumienia? Airfryer Philips pozwoli Ci delektować się smakiem tego, co kochasz bez uszczerbku dla Twojej figury! Możesz w nim na przykład przygotować chrupiące frytki z 80% mniejszą ilością tłuszczu, niż byłyby przygotowane w tradycyjnej frytownicy!

JAK TO MOŻLIWE?

Zastosowana technologia RapidAir pozwala przygotowywać posiłki zgodnie z metodą, jaką preferujesz - smażenie, pieczenie czy grillowanie? Wybór należy do Ciebie! Niezależnie od wybranego sposobu, uzyskasz zdrowe i lekkostrawne potrawy, chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku - a wszystko to dzięki technologii wykorzystującej... powietrze!

Dzięki technologii opierającej się na specjalnym opływie powietrza, Airfryer umożliwia przygotowanie dowolnego domowego posiłku. Śniadanie, kolacja, obiad a może podwieczorek? To Ty decydujesz na co masz ochotę i o jakiej porze! Wszechstronność tego urządzenia pozwoli Ci przygotować takie rarytasy jak chipsy z jabłek, grillowany stek wołowy a nawet... upiec sernik!

Airfryer Philips  Airfryer Philips

JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI

Airfryer Philips umożliwia przygotowanie zdrowego posiłku dla całej rodziny! Duża pojemność - 1,2 kg - pozwoli na przyrządzenie dania nawet dla pięciu osób! Co ważne, wszystkie wyjmowane elementy urządzenia wielofunkcyjnego Airfryer Philips można myć w zmywarce, dzięki czemu może być używane codziennie! Lekkostrawne dania będą mogły gościć na Twoim stole każdego dnia.

Wyposażony w cyfrowy ekran dotykowy, Airfryer Philips w łatwiejszy sposób pozwoli na kontrolę czasu i temperatury gotowania, zaś przycisk inteligentnych ustawień wstępnych umożliwia zapis parametrów dla Twojego ulubionego dania. Dzięki temu rozwiązaniu, przy kolejnym przygotowywaniu go oszczędzisz czas!

Do urządzenia dołączona została broszura pełna inspirujących przepisów, dzięki którym będziesz w stanie w maksymalny sposób wykorzystać możliwości, jakie oferuje Airfryer!

    

Więcej informacji znajdziesz na stronie Philips.

                                           
                                         Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 125 przepisów w konkursie: Konkurs - Zastąp olej powietrzem