Kuchenne koszmary USA - 3 sezon

BBC zaprasza na 3 sezon Kuchennych koszmarów USA. Seria 3 emitowana od poniedziałku 14 stycznia. Ciąg dalszy - od poniedziałku do czwartku o 20:00.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kuchenne koszmary USA - 3 sezon
Wszyscy wiemy, czego się można spodziewać po tym programie: wielkich emocji i wielkich awantur! Szef kuchni, Gordon Ramsay, nie szczędzi zarówno słów zachęty, jak i słów gorzkiej prawdy właścicielom i pracownikom restauracji, które zobaczymy w trzeciej już serii Kuchennych koszmarów, zrealizowanej w USA.

 

Czy chodzi o lenistwo kucharzy, brud w kuchni czy marny pomysł na biznes – Gordon nie owija w bawełnę. Każdemu mówi wprost, co trzeba zrobić, by odmienić los podupadającego lokalu. Niby każdy z uczestników programu czeka jego fachową pomoc, ale… niełatwo jest przyjąć do wiadomości to, co Gordon ma do powiedzenia.  Szefowie kuchni i właściciele lokali mają swoje przyzwyczajenia, Ramsay będzie więc miał naprawdę trudny orzech do zgryzienia. A przecież odwiedzane przez niego restauracje naprawdę potrzebują ratunku! Gordona stanie więc przed niejednym prawdziwym wyzwaniem, ujrzy niejeden piękny sen, który przeobraził się w koszmar.

 

W tej serii zobaczymy krewkiego szefa kuchni z Filadelfii. Gordon pomoże tu trzem siostrom, które zupełnie sobie nie radzą ze swym biznesem. W New Jersey Ramsaya zaszokuje stan restauracji – i finansów – zdobywającego liczne nagrody kuchmistrza Paula Bazziniego, zaś w Miami okaże się, że restauracja podająca kuchnię duńską ma kucharza z Kuby, który kompletnie nie zna się na potrawach ze Skandynawii...

 

Czy Gordonowi uda się oczarować upartych, skorych do awantur szefów kuchni? A może zrobi się tak gorąco, że nawet on nie zdoła uratować ich restauracji od upadku?
Źródło: Informacje prasowe