Kulinarne targi easyFairs FOOD-to-GO

W dniach 11 - 12 maja w Krakowie odbędą się Targi easyFairs FOOD-to-GO, które skierowane są głownie do specjalistów z branży małej gastronomii, cateringu i fast-food.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kulinarne targi easyFairs FOOD-to-GO

Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia, które co roku sukcesywnie zwiększa swoją popularność. Osiągnięty sukces spowodował, że w tym roku targi easyFairs FOOD-to-GO odbędą się również w Gdańsku, udział w obydwu wydarzeniach z pewnością przyniesie wymierne korzyści.

Na targach zaprezentują się producenci i dystrybutorzy produktów spożywczych, dodatków do potraw, maszyn vendingowych, automatów do napojów oraz wszelkich urządzeń udogadniających i ulepszających prowadzenie działalności gastronomicznej.

Istotną częścią tegorocznych targów w Krakowie będą warsztaty „learnShops”, bezpłatne prezentacje firm oraz liczne seminaria i wykłady, które pozwolą zdobyć wszystkim zainteresowanym potrzebne i ważne informacje. Takie targi to również doskonała okazja by zgłębić tajniki prowadzenia przedsiębiorstw gastronomicznych oraz nabyć nowe, wartościowe kontakty handlowe.