Kursy i szkoły gotowania

I nauka od podstaw i szkolenie wyuczonych umiejętności kulinarnych, od ravioli do sushi – na kursy gotowania może wybrać się każdy.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kursy i szkoły gotowania

A wybór jest naprawdę bardzo duży. Wśród panującej wszechobecnie modzie na gotowanie kwestią czasu było pojawienie się szkół i kursów gotowania. Pod czujnym okiem profesjonalisty nauczymy się jak kroić, smażyć, podawać, przygotowywać ciekawe i najbardziej skomplikowane dania. Uczą gotować kucharze znani z ekranów telewizyjnych, uczą też ci, którzy na co dzień pracują w szkołach gastronomicznych. Kursy organizują zarówno modne restauracje jak i małe stowarzyszenia.

Już małego można uczyć się jak przyrządzać rewelacyjne dania. Szczególnie szkoły gotowania dla dzieci.
„Witajcie w wyjątkowej szkole gotowania, w której przygotowanie posiłku zamienia się w świetną i pyszną zabawę. Tutaj Szefowie kuchni są mali (ale doskonali!) a sama kuchnia (superbezpieczna!) napędzana jest głównie pozytywną energią.” – reklamuje swoją szkołę gotowania Litte Chef Katia Roman – Trzaska.
W takich szkołach gotowania dzieci poprawiają zręczność i koordynację ruchową. To także świetna okazja do integracji z rówieśnikami.

Linki do wybranych szkół:

www.saute.com
http://www.culinary.com.pl/
http://www.akademiaatrakcji.pl/szkola-gotowania
www.littlechef.pl
www.kulinare.pl
www.kreatywnegotowanie.pl