Łatwe ciacho w minutkę

Nagła ochota na coś słodkiego? Gdy słodkie bułki już się znudziły, a batoniki są zbyt kaloryczne - można sięgnąć po "Łatwe ciacho" Delecta. To pierwsze na polskim rynku ciastko do kubka, które powstaje w mikrofalówce. Przygotowanie takiej przekąski zajmuje tylko minutkę.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Łatwe ciacho w minutkę
fot. Informacje prasowe
Łatwe ciacho Delecta to pierwsze na polskim rynku ciastko do kubka, które można upiec w mikrofalówce w zaledwie 1 minutę. Nowy produkt jest dostępny w trzech smakach: czekoladowym, karmelowym oraz z płatkami czekolady. To unikalna przekąska, która szybko zaspokoi nagłą ochotę na coś słodkiego!

łatwe ciacho

Puszyste i delikatne ciastko można upiec spontanicznie w dowolnej chwili dnia. Wystarczy do niewielkiego kubka wlać 6 łyżeczek zimnej wody (ok. 25 ml), wsypać zawartość jednoporcjowej saszetki i całość energicznie wymieszać. Następnie Łatwe ciacho trzeba podgrzewać przez ok. 1 minutę w mikrofali. Po wystudzeniu jest gotowe do spożycia.

Upieczone ciastko zawiera tylko 15,4 g cukrów i stanowi doskonałe źródło cennego błonnika. To świetna alternatywa dla popularnych deserów, wafelków czy ciasteczek. Pomysł na małe co nieco w ciągu dnia w domu, w pracy czy na wyjeździe.

Nowy produkt Delecty jest dostępny w sugerowanej cenie ok. 1,85 zł.

Informacje prasowe