Nowe krajanki WINIARY idealne do zup

  • 4

Zupa to idealny pomysł na obiad. Jesienią i zimą jemy te sycące i rozgrzewające a latem orzeźwiające. A gdyby można było ugotować pyszną zupę z kawałkami warzyw bez konieczności obierania i ścierania ogórków czy buraków? Teraz takie rozwiązanie jest w zasięgu ręki! Marka WINIARY prezentuje nowy produkt – Krajanki WINIARY!

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Nowe krajanki WINIARY idealne do zup
fot. Fotolia
Co kryją Krajanki WINIARY? To połączenie zebranych w sezonie i pokrojonych w kawałki warzyw z ziołami i przyprawami zanurzonych w zalewie. Buraczki, marchewka czy ogórki w połączeniu z doskonale dobraną kompozycją ziół staną się znakomitą podstawą do przygotowania smacznej, pożywnej zupy.

Nowy produkt od marki WINIARY eliminuje najtrudniejsze etapy przygotowywania zupy, dzięki czemu konsumentki zyskują również chwilę dla siebie. To właśnie cały sekret Krajanek WINIARY!

Nowość od marki WINIARY jest dostępna w trzech tradycyjnych smakach: Krajanka buraczkowa WINIARY, Krajanka ogórkowa WINIARY i Krajanka Warzywna WINIARY. Aby przyrządzić jeden z pysznych smaków zupy z dodatkiem Krajanek WINIARY, wystarczą 2 litry wywaru bulionowego i obrane ziemniaki. Wszystkie pozostałe składniki są już w środku. Przygotowując zupę ogórkową, buraczkową czy kapuśniak z Krajankami WINIARY masz pewność, że Twoja zupa zawsze się uda.

Krajanka Buraczkowa WINIARYKrajanka Ogórkowa WINIARYKrajanka Warzywna WINIARY

Krajanka Buraczkowa WINIARY
– znajdziemy w niej pokrojone buraczki, marchewkę i porcję aromatycznych przypraw, zatopionych w zalewie. Dzięki Krajance Buraczkowej WINIARY w zaledwie 20 minut przygotujemy smaczną zupę. Z nowością marki WINIARY zapomnimy o żmudnym obieraniu i ścieraniu buraczków.

Krajanka Ogórkowa WINIARY – pokrojone w kawałki ogórki oraz marchewki, zanurzone w zalewie z dodatkiem cebuli, czosnku i koperku pozwoli nadać odpowiedni smak naszej ulubionej ogórkowej! Wystarczą 2 litry wywaru bulionowego oraz obrane i pokrojone ziemniaki i pyszna zupa gotowa.
 
Krajanka Warzywna WINIARY – to doskonale znany z domowej kuchni smak przecieru z pomidorów i marchewki, wzbogacony kompozycją aromatycznych przypraw. Dzięki Krajankom już nie musisz obierać i długo gotować warzyw, aby podać rodzinie pyszny i pożywny kapuśniak!
 
Sugerowana cena detaliczna produktów:
 
Krajanka Buraczkowa WINIARY – ok. 3,09 zł
Krajanka Ogórkowa WINIARY – ok.3,09 zł
Krajanka Warzywna WINIARY – ok. 3,09 zł