Letni piknik w Warszawie

W sobotę na warszawskiej Agrykoli odbędzie się piknik radośnie witający lato - nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych zabaw, pokazów kulinarnych i oczywiście smacznego jedzenia!

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Letni piknik w Warszawie

18 czerwca 2011 roku na warszawskiej Agrykoli przy Placu Zabaw, ul. Myśliwiecka 9 odbędzie się impreza DZIEŃ/NOC organizowana przez Mamastudio. Składające się z części dziennej i nocnej wydarzenie jest, jak co roku, celebracją nadchodzącego lata, radości, dobrej zabawy w gronie przyjaciół, znajomych i nieznajomych, świetnej muzyki i sportowego ducha. W tym roku dodatkowym powodem do świętowania są 10 urodziny Mamastudio.

Wszyscy, którzy cieszą się z nadchodzącego lata mają okaję wziać udział w zabawie, która potrwa… dzień i noc.

Start o godzinie 15.00 w sobotę, 18 czerwca piknikiem w rodzinno-przyjacielskiej, czerwcowej atmosferze. Będzie dużo dobrej muzyki oraz liczne atrakcje: malowanie muralu, bule, pingpong, pamiątkowa sesja fotograficzna Magdy Górfińskiej oraz Studia Tęcza, drukowanie tshirtów, pokazy kulinarne. Nie zabraknie pysznego jedzenia
z różnych stron świata, m.in. z Senegalu, Włoch, Wietnamu i Niemiec. Atrakcją dla miłośników sportu będzie prestiżowy turniej piłki nożnej – o puchar bój stoczą reprezentacje: Prosto, VICE, Mamastd, Chłodna25, WarszawaPowisle, Turbokolor, Plan B, Pies czy Suka. Specjalnie dla gości MillionYou.Com przygotuje warsztaty reżyserskie pt. „Parcie na szkło” połączone z loterią (do wygrania cenne nagrody). Rolę opiekunów artystycznych będą sprawować najlepsi twórcy społeczności filmowców MillionYou.Com. Wieczorem piknik zamieni się w klubową imprezę podczas której zagrają: ONRA & Buddy Sativa (Paris), Club Collab, Daniel Drumz, Eltron John, DefibrylatorSS, Artur8, Kosa, Jealo, Blekot i inni.

Od 5.00 rano Pogotowie Kulinarne Leny podawać będzie jajecznicę, tosty i herbatę. Wschód słońca przywitamy przy dźwiękach reggae. Koniec urodzinowego pikniku Mamastudio przewidziany jest na południe 19 czerwca.
Pikniki urodzinowe Mamastudio to ugruntowana już marka na scenie kulturalno-rozrywkowej Warszawy. Organizowane od 2003 roku co rok przyciągają przedstawicieli branży kreatywnej, mediowej, wolnych zawodów, studentów kierunków artystycznych, oraz mieszkańców Warszawy.