Litewskie przysmaki

  • 1

Wyjątkowy wiosenny odcinek "Ewa gotuje" w kuchnią litewską w roli głównej. Oglądaj już w sobotę o godz. 10:10!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Litewskie przysmaki
fot. Materiały prasowe Polsat
Ewa Wachowicz przyszła na świat w Klęczynach, małej wiosce na południowo-wschodnich krańcach Małopolski. W 1991 roku, kiedy studiowała na Akademii Rolniczej, wybrano ją najmilszą studentką tejże uczelni oraz I wicemiss. Chwilę później wygrała konkurs na Miss Wielkopolski, a w kolejnym roku nosiła już koronę Miss Polonia. Ale to nie koniec, bo w 1993 roku Ewa Wachowicz została wybrana na III wicemiss świata!

Ewa Wachowicz w programie Polsatu "Ewa gotuje"Czy piękna kobieta spędza czas w salonach piękności? Ależ skąd! Pani Ewa najchętniej zagląda do kuchni, gdzie oddaje się swojej wielkiej pasji - kulinariom.

Od 10 lat prowadzi w Polsacie autorski program "Ewa gotuje", w którym zdarza swoje przepisy i kulinarne sztuczki. Chętnie też dzieli się też z widzami nowo poznanymi smakami.

W najbliższą sobotę zdradzi sekrety kuchni litewskiej! Prowadząca zacznie od przyrządzenia chłodnika na botwinie, a jako danie główne poda jeden z litewskich klasyków – babkę ziemniaczaną. Na deser – blok czekoladowy, który na Litwie znany jest jako leniuch. Zapraszamy!

Ewa gotuje, Polsat, sobota godz. 10:10

Kropka TV

Autor: Anna Rasińska