Magda Gessler poprowadzi program MasterChef!

  • 6

Magda Gessler poprowadzi polską edycję popularnego na świecie programu MasterChef. Czy będzie równie ostra jak Gordon Ramsay w amerykańskiej edycji programu?

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Magda Gessler poprowadzi program MasterChef!
MasterChef to jeden z najbardziej popularnych programów kulinarnych na świecie, którego celem jest wyłonienie najlepszego kucharza amatora. Program powstał oryginalnie w Wielkiej Brytanii, ale od czasu debiutu w BBC w 1990 roku powstał szereg jego wersji w różnych krajach i w różnych odsłonach – gotowali między innymi celebryci albo dzieci.

Gospodarzem amerykańskiej wersji programu był Gordon Ramsay, a w Polskiej edycji, która została już zapowiedziana przez stację TVN prowadzącą będzie Magda Gessler.

Znanej restauratorce pomagać będzie dwóch innych jurorów oraz konsultant do spraw kulinarnych, którym został Mirek Drewniak - członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni i przewodniczący Loży Ekspertów programu „Doceń polskie”. Będzie on odpowiedzialny za dobór składników do konkursowych potraw.

Ruszyły już castingi do programu, może do nich zgłosić się każdy, kto skończył 18 lat i jego wielką pasją jest gotowanie, ale nigdy nie pracował zawodowo jako kucharz lub pomocnik kucharza w restauracji.

Wybrani uczestnicy rywalizować będą ze sobą w różnych, kulinarnych zadaniach – na końcu zostanie najlepszy z kucharzy, który wygra 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie własnej książki kulinarnej.

Castingi do programu rozpoczynają się już 22 czerwca w Krakowie.

Program MasterChef jest kolejnym w kulinarnej ofensywie TVN - mogliśmy już oglądać „Kuchenne rewolucje” również z Magdą Gessler w roli głównej albo „Ugotowanych” – popisy amatorów podczas proszonych kolacji.