Małe, pojemne zmywarki

Niezwykle wydajne zmywarki obu marek firmy Indesit Company, Indesit oraz Hotpoint-Ariston, o szerokości 45cm, to absolutna rynkowa nowość producenta.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Małe, pojemne zmywarki
Choć wąskie, pomieszczą aż do 10 kompletów naczyń, czyli nawet o 2 komplety więcej niż tradycyjne zmywarki tej szerokości.

Zmywarki Indesit Eco-Time 45cm - wydajność i technologia 

Intuicyjne w obsłudze, wydajne, a przy tym niezwykle pojemne – takie są nowe zmywarki Indesit Eco-Time o szerokości 45cm. Wymiary urządzenia, idealne do niewielkich kuchni, wcale nie oznaczają mniejszych możliwości. Nowe zmywarki marki Indesit w zaledwie 60 minut umyją jednorazowo nawet do 10 kompletów naczyń. To aż o 2 komplety więcej niż standardowe urządzenia w tym rozmiarze! 

Nowe, przesuwane kosze na sztućce, udoskonalona konstrukcja koszy na naczynia, zwiększająca komfort użytkowania, a także możliwość regulacji koszy w zależności od potrzeb – wszystko to jest wynikiem ciągłego dostosowywania oferty producenta do zmieniających się oczekiwań konsumentów. Wyjątkowa dbałość o potrzeby nabywcy idzie w parze z troską o środowisko naturalne. Ekologiczne zmywarki Indesit posiadają potrójną klasę A i zużywają jedynie 10 litrów wody w cyklu, czyli zaledwie 1 litr wody na jeden komplet naczyń przy pełnym załadunku. Zostały przy tym zaprojektowane zgodnie z wymogami norm ekologicznych, także w zakresie wtórnego wykorzystywania materiałów.


45cm zmywarki Hotpoint-Ariston: oszczędność czasu, wody i energii 

Najnowsze zmywarki Hotpoint-Ariston o szerokości 45cm, których załadunek powiększony został o 1 komplet, gwarantują doskonałe rezultaty zmywania każdego dnia. Cykle zmywania dostosowane są do poziomu zabrudzenia, dzięki czemu naczynia zawsze będą idealnie czyste, przy minimalnym zużyciu wody i energii. A wszystko to w najwyższej, potrójnej klasie A przy zużyciu jedynie 9 litrów wody na cykl. Przy maksymalnym, 10-kompletowym załadunku, to mniej niż 1 litr wody na komplet naczyń! 

Zmywarki Hotpoint-Ariston należą do najbardziej cichych na rynku. Super ciche zmywanie, nawet przy 44 dB(A), jest możliwe dzięki przebudowanemu wnętrzu urządzenia. Zwiększenie powierzchni tłumiącej, naprzemienne zmywanie oraz udoskonalona budowa spryskiwaczy to ukłon producenta w stronę wymagających użytkowników, którzy cenią niczym niezakłócony, domowy spokój. Przy projektowaniu najnowszych urządzeń zadbano także o ergonomię i łatwość użytkowania sprzętów. Regulowana wysokość górnego kosza zmywarki może być dostosowywana do wielkości naczyń zmywanych w dolnym koszu, a dzięki unikalnemu systemowi łożysk, obydwa kosze wysuwają się niezwykle lekko. 

Zmywarki Hotpoint-Ariston dają możliwość korzystania z szeregu zróżnicowanych programów, dostosowanych do różnych potrzeb: 
• Cykl Ultra Intensive, dzięki kombinacji pełnej mocy i ciśnienia silników bezszczotkowych oraz zwiększonym temperaturom zmywania, pozwala usunąć największe zabrudzenia, nawet z kratki piekarnika. 
• Cykl Codzienny 60’ daje możliwość zmycia ¾ załadunku zmywarki w zaledwie jedną godzinę. 
• Cykl Speed 25’ to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują błyskawicznie zmyć niewielką ilość naczyń. 
• Opcja Shortime to możliwość umycia pełnego załadunku zmywarki w rekordowo niskim czasie. Długość standardowego programu jest skracana o 30%, przy zachowaniu najwyższej efektywności. 


Nowe zmywarki Indesit oraz Hotpoint-Ariston o szerokości 45cm obejmują zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy.


Dostępne modele marki Indesit: 

Zmywarki wolnostojące: 
DSG 573 S - 1949 zł 
DSG 573 - 1789 zł 

Zmywarki do zabudowy:
DIS 16 - 1339 zł
DIS 14 - 1239 zł 


Dostępne modele marki Hotpoint-Ariston: 

Zmywarki wolnostojące: 
LSF 835 X - 2299 zł 
LSF 835 - 2059 zł 

Zmywarki do zabudowy:
LST 329 AX HA - 1799 zł
LST 328 A HA - 1699 zł
LST 216 A HA - 1499 zł
LST 116 HA - 1399 zł
LST 114 HA - 1299 zł