McDonald’s rozdaje sos do Big Maca!

Big Mac to jedna z ulubionych przekąsek wielbicieli fast foodów. Swój smak w dużej mierze zawdzięcza pysznemu sosowi. McDonald’s - bazując na popularności dodatku - postanowił zaskoczyć klientów. Ogłosił, że w ramach specjalnej promocji rozda 10 000 butelek sosu do rozchwytywanej kanapki!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
McDonald’s rozdaje sos do Big Maca!
fot. Fotolia
Big Mac to niewątpliwie jedna z bardziej charakterystycznych pozycji, jaką znajdziemy w menu restauracji McDonald’s. Hamburger, w skład którego wchodzi mięso wołowe, bułka, cebula, sałata, ogórek konserwowy, ser Cheddar nie byłby sobą bez pysznego sosu. Mimo że w domowych warunkach można próbować odtworzyć smak tego dodatku, to prawda jest taka, że oryginał pozostaje niedościgniony.

Biorąc pod uwagę popularność kanapki, a przy okazji chcąc ją trochę podpromować, sieć McDonald’s postanowiła zorganizować akcję, podczas której rozda swoim klientom 10 000 butelek sosu do Big Maca.

 

A photo posted by KCMcDonalds (@kcmcdonalds) on


Całe przedsięwzięcie planowane jest już na 26 stycznia! Niestety na razie promocja odbędzie się wyłącznie w wybranych restauracjach McDonald’s w USA. Podczas trwania akcji pracownicy mają zastosować zasadę: „Kto pierwszy, ten lepszy”. W związku z tym łatwo się domyślić, że przed restauracjami McDonald's staną długie kolejki wielbicieli pysznego sosu.

Dla ludzi jedzących fast foody butelka z oryginalnym sosem do Big Maca musi być prawdziwym skarbem. Szczęśliwcy będą mogli go dodawać wszystkiego, czego tylko zapragną.

A czy Ty byłbyś skłonny ustawić się w kolejce po darmowy sos do popularnego hamburgera?