Burger z Nutellą w McDonaldzie!

McDonald's we Włoszech przygotował dla swoich klientów wyjątkowego burgera. Tak jak tradycyjna kanapka podawany jest na ciepło, tyle że zamiast mięsa, warzyw i sera znajdziemy w nim dużo pysznego, słodkiego kremu orzechowo-czekoladowego.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Burger z Nutellą w McDonaldzie!
fot. www.facebook.com/McDonaldsItalia
Burger z Nutellą ma szansę stać się jednym z ulubionych deserów klienteli odwiedzającej włoskie McDonaldy. W menu znajdziemy go pod nazwą Sweety con Nutella. Składa się z dwóch kawałków puchatej bułki obficie wypełnionej nutellowym kremem. Miękki i czekoladowy burger podbija podniebienia kolejnych smakoszy, ale jeśli wyobrazić sobie smak tej pomysłowej przekąski to naprawdę trudno się dziwić.


Niestety najnowszy deser podawany w popularnej fast-foodowej sieciówce jest bardzo kaloryczny. Zawiera aż 1078 kalorii! Ale i tak ślinka cieknie na samą myśl o takim przysmaku…

Póki co burger z Nutellą serwowany jest wyłącznie na terenie Włoch i tylko w restauracjach z dostępnymi punktami kawowymi McCafe. Miejmy jednak nadzieję, że deser zrobi we Włoszech szybką karierę i McDonald’s zdecyduje się włączyć burgera z Nutellą do menu również w innych krajach. Już nie możemy się doczekać, żeby go spróbować! A Wy?