Mercedes Trophy i koniak

W dniach 5-6 lipca 2008 roku na polu golfowym Rosa Private Golf Club pod Częstochową odbył się turniej MercedesTrophy 2008.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Mercedes Trophy i koniak
Dwudniowe zmagania w Rosa Private Golf Club Golf jest dyscypliną, która w Polsce zdobywa coraz szersze rzesze wielbicieli. Skupienie, ściśle określone zasady postępowania, odpowiedni sprzęt i właściwie dobrany strój, to kluczowe elementy, składające się na piękno tego sportu.

Pierwszym, tegorocznym turniejem, w jaki zaangażowała się marka Otard, był turniej MercedesTrophy, który odbył się w dniach 5-6 lipca, na polu golfowym Rosa Private Golf Club, pod Częstochową. Turniej MercedesTrophy już od 1985 roku przyciąga uwagę i zainteresowanie międzynarodowego środowiska golfowego. Polscy gracze walczą o mistrzowski tytuł marki Mercedes – Benz od 2005 roku. W inauguracyjnym turnieju MercedesTrophy 2008 wzięli udział dotychczasowi mistrzowie turniejów, zwycięzcy lokalnego turnieju dealera, golfiści będący członkami klubu Rosa Private Golf Club w Częstochowie oraz znaczący Klienci marki Mercedes – Benz. Turniej MercedesTrophy 2008 trwał dwa dni. Pierwszy dzień zaplanowany był jako dzień eliminacyjny, drugi zaś jako finał rozgrywek. Dwudniowe zmagania wyłoniły najlepszych graczy, którzy nagrodzeni zostali między innymi butelką wytwornego koniaku Otard. Po turnieju odbyła się degustacja koniaku Otard VSOP z portfolio Bacardi-Martini Polska.

„Obecność koniaku Otard na turniejach golfowych to już tradycja – opowiada Katarzyna Cąkała, Brand Manager Bacardi-Martini Polska. „W przyszłości marka obecna będzie na kolejnych prestiżowych turniejach golfa”.