Mleczne Mile od Müllera

Müller Polska rozpoczął ogólnopolską promocję pod hasłem Mleczne Mile, w której można wygrać atrakcyjne nagrody.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Mleczne Mile od Müllera
Szczegółowe informacje dotyczące promocji publikowane będą na stronie dedykowanej akcji www.mlecznemile.pl, która ruszy 22 maja. Więcej informacji można też uzyskać pod numerem infolinii Müller 0 801 001 005 (opłata zgodnie z taryfą operatora). Dodatkowo akcja komunikowana będzie na opakowaniach produktów Müller, za pomocą materiałów POS w miejscu sprzedaży, a także w reklamach telewizyjnych.
W promocji Mleczne Mile udział wziąć może każdy konsument produktów Müller. Wystarczy, w okresie trwania akcji, kupić przynajmniej jeden ulubiony produkt i wysłać kod z opakowania sms-em lub za pomocą strony internetowej www.mlecznemile.pl. Każdy kod bierze udział w loterii. Co tydzień do wygrania będzie 5 stylowych rowerów Müller, a raz w miesiącu losowane będą 3 wyjazdy wakacyjne o wartości 20 tys. zł każdy, w wybrane miejsce na świecie. Jednocześnie każdy kto wyśle 3 kody z opakowań, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci łyżeczki z sympatyczną krową znaną z reklam Müllera : „Smak płynie z mleka”. W sumie do wygrania w akcji Mleczne Mile będzie: 50 000 łyżeczek, 40 miejskich rowerów i 6 wymarzonych podróży. Akcja Mleczne Mile potrwa do 20 lipca.
Dodatkowo od 22 maja, przez 5 kolejnych weekendów w wybranych sklepach odbywać się będą promocje konsumenckie, wspierające akcję Mleczne Mile. Każdy kto zakupi w promocyjnym sklepie 4 dowolne produkty Müller i okaże je wraz z paragonem w Strefie Müller umiejscowionej za linią kas, weźmie udział w loterii z nagrodami gwarantowanymi. Do wygrania będą m.in.: blendery elektryczne, zestawy pojemników do przechowywania żywności, miseczki śniadaniowe, zakupowe torby ekologiczne oraz breloczki z żetonami do wózków sklepowych. W akcji udział wezmą hale sieci: Auchan, Tesco, Real, Carrefour, Alma i E.Leclerk,