Napój dla aktywnych

Podczas wysiłku fizycznego czy psychicznego nasz organizm szybko traci energię. Jeśli chcemy ją skutecznie uzupełnić, warto sięgnąć po napój Mineral Active.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Napój dla aktywnych

Mineral Active - aktywne orzeźwienie

Coraz więcej osób prowadzi aktywny tryb życia. Biegamy, pływamy, jeździmy na rowerze, uprawiamy sport. Nasze ciało stosunkowo szybko się męczy. Podczas wysiłku pocimy się, przez co odwadniamy organizm. Sięgamy wtedy po różnego rodzaju napoje, nie zastanawiając się nad ich zawartością. Mineral Active jest bogaty w niezbędne osobom aktywnym pierwiastki, Zawarte w nim naturalne ekstrakty guarany, yerba mate i miety pieprzowej, pomogą w zredukowaniu zmęczenia. Już kilka łyków da nam wrażenie wyraźnego, trwałego orzeźwienia.

Mineral Active – guarana, yerba mate i mięta pieprzowa

Woda to źródło życia. Mineral Active tworzony jest na bazie naturalnej wody mineralnej, pochodzącej z artezyjskiego źródła położonego w górskiej dolinie w pobliżu Polanicy Zdrój. Mineral Active to kompozycja odpowiednio dobranych ekstraktów ziół i aromatów owoców. Zawiera ekstrakt z guarany, która wpływa na bystrość umysłu i koncentrację. Od tysiącleci rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej przez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". Roślina ta zawiera w sobie cztery razy więcej kofeiny niż ziarna kawowca. Dzięki tej dobrze znanej substancji dostarczymy naszemu organizmowi energii podczas wzmożonego wysiłku fizycznego czy umysłowego.
W skład Mineral Active wchodzi również ekstrakt z yerba mate, zwanej południowo – amerykańską herbatą, redukującej zmęczenie oraz stres. W Mineral Active jest także ekstrakt z mięty pieprzowej - pobudzajacej trawienie oraz usprawniającej pracę jelit.

Mineral Active - ciekawy smak i poręczne opakowanie

Mineral Active to znakomita propozycja w stresujących sytuacjach, np. podczas pracy czy w trakcie sesji egzaminacyjnej. Zawarta w napoju kofeina, pochodząca z ekstraktu z guarany może pobudzić nasze szare komórki oraz poprawić złe samopoczucie.
Woda wskazana jest dla ludzi w każdym wieku. Jej kojące właściwości doceni zarówno aktywna młodzież, jak i dorośli. Mineral Active kierowany jest również do sportowców narażonych na intensywną utratę płynów. Odwodnienie na poziomie 2% może obniżyć wydajność organizmu nawet o 30%. Przy wysiłku wypłukiwane są także mikroelementy, dlatego tak ważne jest odpowiednie uzupełnianie płynów. Ponieważ Mineral Active jest produkowany na bazie wody mineralnej pijąc go podczas wzmożonej aktywności pomagamy organizmowi przywrócić naturalną równowagę.
Bogata kompozycja mikroelementów zawarta jest w wyjątkowo smacznym, lekko gazowanym napoju. Odpowiednio dobrane składniki tworzą niespotykany, inspirujący smak, którego nie znajdziemy w żadnym innym produkcie.
Mineral Active oferowany jest w poręcznej, estetycznej butelce. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi pewnie leży w dłoni. Mniejsza butelka, o pojemności 0,5 l, zmieści się nawet w małej, damskiej torebce, a większa, 1,5-litrowa, sprawdzi się podczas długich wycieczek lub wyczerpujących treningów.

Cena Mineral Active: butelka 0,5 L 0.99-1.39 zł. brutto
butelka 1.5 L 1.89 – 2.39 zł brutto