Nowa strona Kompanii Piwowarskiej

Z dniem 1 lipca 2008 roku została uruchomiona nowa strona korporacyjna Kompanii Piwowarskiej

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Nowa strona Kompanii Piwowarskiej
Nowa strona internetowa Kompanii Piwowarskiej pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć potrzebne informacje. Podczas tworzenia serwisu wykorzystano szereg najnowocześniejszych rozwiązań interaktywnych. Witryna wyposażona jest między innymi w takie rozwiązania jak RSS, biblioteka multimedialna pozwalająca na pobranie i oglądanie różnego rodzaju plików (zdjęcia, filmy, dźwięki) a także wirtualne biuro prasowe firmy zawierające wszelkie nowinki na temat KP, jej marek oraz branży wraz z archiwum od 2004 roku. Na stronie znalazły się także wirtualne biura prasowe poszczególnych marek należących do portfela Kompanii Piwowarskiej.

Nowością w serwisie są także specjalne formularze kontaktowe osobne dla dostawców, odbiorców i konsumentów czy specjalna sekcja w odmiennym layoucie skierowana dla studentów zainteresowanych stażem czy praktyką w KP.

Ponadto strona jest wzbogacona o sekcję „Świat Piwa” która zawiera szereg ciekawostek na temat piwa, jego historii, gatunków, opakowań, serwowania oraz wiele innych, intrygujących tajemnic złotego trunku.

„Praca nad serwisem trwała dość długo, ponieważ chcieliśmy z największą starannością dopracować wszystkie jego elementy oraz dopilnować aby wszystkie funkcjonalności były proste i przyjazne w obsłudze.” – wyjaśnia Paweł Kwiatkowski Dyrektor Corporate Affairs Kompanii Piwowarskiej i dodaje – „Myślę, że możemy być zadowoleni z efektu.”

Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.