Odkryj w sobie prawdziwą pasję do gotowania

Z robotem planetarnym Kenwood Cooking Chef gotowanie stanie się prostsze i przyjemniejsze. Zobacz, co kryje w środku to wielofunkcyjne urządzenie.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Odkryj w sobie prawdziwą pasję do gotowania
fot. Materiały prasowe Kenwood
Robot planetarny Kenwood Cooking Chef XLKCL95.424SI wyzwoli Twoją pasję do gotowania! Przygotujesz w nim proste i szybkie dania, wykwintne obiady i znakomite przystawki. Zapoznaj się z jego funkcjami oraz możliwościami i gotuj z przyjemnością.

Co kryje w sobie nowy robot planetarny Kenwood?

Najnowszy robot planetarny od Kenwood’a umożliwia ważenie produktów bezpośrednio w misie zarówno przy podniesionej, jak i opuszczonej głowicy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na przenoszenie składników do misy.

Misa robota planetarnego Kenwood o pojemności 6.7 l pozwala jednocześnie przygotować ok. 12 talerzy zupy, ciasto na 3 bochenki chleba lub ubić aż 16 białek jaj jednocześnie. 

To niezwykle wszechstronne urządzenie kuchenne ma silnik o mocy 1500W i wbudowane podgrzewanie indukcyjne o szerokim zakresie 20-180°C, dające jeszcze większą wszechstronność i precyzję w tworzeniu potraw. Z łatwością zagnieciesz w nim ciasto na chleb lub pizzę.

Robot Kenwood z dotykowym ekranem Robot Kenwood z wytrzymałym silnikiem
fot. Materiały prasowe Kenwood

Robot posiada kolorowy dotykowy wyświetlacz, który pomaga w prosty sposób sterować pracą urządzenia oraz monitorować proces gotowania. Połączony jest z aplikacją Kenwood World APP zawierającą bardzo dużo przepisów, która pomaga wykreować pyszne dania i najbardziej wykwintne desery.

W zestawie jest 5 mieszadeł, szklany blender oraz malakser. Mieszadła ze stali nierdzewnej SystemPro objęte są dożywotnią gwarancją. Nowy kształt trzepaczki oraz spiralnego haka do zagniatania ciasta nada nową jakość w przygotowaniu wypieków. Pozostałe mieszadła - elastyczne i uniwersalne - pozwolą zebrać ze ścianek miski wszystkie składniki, co ułatwi przygotowanie np. kremów na bazie masła i cukru. 
Robot Kenwood z pojemną misą Robot Kenwood z trzema mieszadłami
fot. Materiały prasowe Kenwood

Robot planetarny Kenwood Cooking Chef XLKCL95.424SI to niezastąpiona pomoc przy tworzeniu kulinarnych pomysłów od momentu przygotowania do stworzenia gotowego dania!
 
Po więcej informacji zajrzyj tutaj