Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu

Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu w pełni! Największa wege impreza wystartowała w poniedziałek 12 maja i potrwa do końca tygodnia. Ciekawe konferencje, wykłady i pokazy filmowe czekają. Zapraszamy!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu
fot. Fotolia

Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu to coroczna impreza, organizowana przez Fundację Viva! Akcja dla zwierząt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety wegetariańskiej i filozofii, stojącej u podstaw wegetarianizmu, weź udział w tym wydarzeniu.

Ciekawe happeningi, wykłady i projekcje filmowe odbędą się w wielu polskich miastach, w tym w Warszawie, Włocławku, Rydułtowach, Łodzi, Nowym Sączu, Suwałkach, Katowicach, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Końskich i Bielsku-Białej. Praktycznych porad żywieniowych, ciekawostek oraz informacji na temat wegetarianizmu udzielą specjaliści, psychologowie i lekarze.

Program Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu jest imponujący. Oprócz rozmów o zdrowotnych, psychologicznych i etycznych wymiarach wegetarianizmu przewidziano także wiele innych atrakcji. Bezpłatne pokazy filmowe, treningi biegowe, rodzinne pikniki i degustacja wege przekąsek to tylko niektóre z nich. Szczegółowy program Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.