Petit Beurre Jutrzenki do wypieków

  • 1

Zanim kulinarne eksperymenty zaowocują wyśmienitymi wypiekami, trzeba poznać kilka sekretów. Jutrzenka zdradza jeden z nich – herbatniki Petit Beurre 100g!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Petit Beurre Jutrzenki do wypieków
Kuchnia to magiczne miejsce. To właśnie w jej zaciszu powstają najsmaczniejsze domowe ciasta. Zanim jednak nasze kulinarne eksperymenty zaowocują wyśmienitymi wypiekami, trzeba poznać kilka sekretów. Jutrzenka zdradza jeden z nich – herbatniki Petit Beurre 100g!

Tajemnica sukcesu udanych wypieków tkwi nie tylko w dobrych chęciach, ale również w doborze składników najlepszej jakości. Należą do nich Petit Beurre 100g Jutrzenki - tradycyjne herbatniki o delikatnym smaku i charakterystycznym zapachu dobrze wypieczonych ciastek. Jutrzenka jest ekspertem w ich produkcji. Ogromne, ponad 50-letnie doświadczenie i tradycja firmy sprawiają, że herbatniki mają tak wyśmienity smak oraz szereg unikalnych i jedynych w swoim rodzaju właściwości.

Petit Buerre 100g Jutrzenki to zwyczajne herbatniki o wyjątkowych cechach. Można się cieszyć ich smakiem na wiele sposobów. Idealnie pasują i w pełni ujawniają swoje walory smakowe jako dodatek do herbaty, kawy lub mleka.

Petit Beurre 100g Jutrzenki są również niezastąpione przy wypieku domowych ciast. Nie kruszą się tak, jak inne herbatniki tego typu, gdy je przycinamy i dostosowujemy do rozmiaru i kształtu formy. Ma to szczególne znaczenie podczas przygotowywania spodów do ciast, np. pod serniki. Ponadto, herbatniki te nie chłoną tak szybko wilgoci. Dzięki unikalnej, odpowiednio twardej konsystencji można je zalać tężejącą galaretką bez obawy, że przecieknie. Gospodynie domowe od lat używają herbatników Petit Beurre 100g Jutrzenki jako składnika zarówno tradycyjnych wypieków jak i ciast na zimno.

Wiosna i lato to doskonały sezon na przygotowanie ciast i deserów zwłaszcza z użyciem kultowych herbatników Petit Beurre 100g od Jutrzenki.

Słodkich inspiracji życzy Jutrzenka!

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.
Produkt: Herbatniki Petit Beurre 100g
cena sugerowana za opakowanie: Petit Beurre 100g; 1,10 pln.