Piccolo na Sylwestra dla dzieci

  • 3

Zestaw Imprezowy Piccolo zawiera najważniejszy atrybut Sylwestra dla dzieci – Piccolo oraz wszelkie niezbędne gadżety do zorganizowania wystrzałowej imprezy sylwestrowej.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Piccolo na Sylwestra dla dzieci
Piccolo to unikalny musujący napój owocowy dla dzieci. Doskonale podkreśla charakter wyjątkowych okazji, jak np.: urodziny, przyjęcia sylwestrowe, bale karnawałowe. Piccolo rozkręci każdą imprezę, zna dzieci i wie, co sprawia im największą radość. Wystrzał korka to najlepszy sygnał, że impreza się zaczyna.

‘Zestaw Imprezowy’ Piccolo to pewny sposób na zorganizowanie wystrzałowego balu dla dzieci z okazji Sylwestra, karnawału lub urodzin. Wybierając jeden z zestawów, rodzice otrzymują wszystkie niezbędne narzędzia do przygotowania imprezy dla swych pociech: począwszy od Piccolo
i naczyń, przez tworzące nastrój gadżety, po pomysły na spędzanie czasu w wesołej atmosferze.

Dostępne są zestawy większe i mniejsze. Podstawą każdego jest oczywiście Piccolo, który wprawi uczestników imprezy w szampański nastrój.
Zestaw większy zawiera dwie butelki Piccolo o smaku truskawkowym oraz o smaku brzoskwiniowym. Znajduje się w nim również komplet talerzyków, kubeczków oraz czapeczek, masek i gwizdków dla ośmiorga dzieci. Na dziecięcym balu nie może zabraknąć atrakcji i zabaw, dlatego w zestawie znaleźć można: 16 balonów, farbki do malowania Piccolo oraz wspaniałą grę planszową, która urozmaici czas i doda imprezie emocji.
Zestaw na mniejsze dziecięce imprezy zawiera butelkę Piccolo o smaku truskawkowym lub brzoskwiniowym, a także po 4 sztuki: baloników, masek i gwizdków.