Świeży sok grejpfrutowy

  • 1

Orzeźwiający smak cytrusów kojarzy nam się z latem, słońcem, powiewem chłodnej bryzy… A gdyby tak zamknąć tę niepowtarzalną soczystość w butelce i móc sięgać po nią przez cały rok?

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Świeży sok grejpfrutowy
Móc w każdej chwili poczuć niezwykłą świeżość egzotycznych owoców, która doda nie tylko urody codzienności, lecz i zdrowia naszemu ciału? Teraz masz już tę możliwość – niezwykły Fruit Juice firmy Ogrody Natury to niepowtarzalnie świeża, grejpfrutowa esencja smaku, zawierająca to, co w naturze najcenniejsze – naturalny, pełnowartościowy miąższ.

Dieta grejpfrutowa


Bogata w świeże owoce dieta posiada ogromne znaczenia dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ze względu na niebywałe bogactwo witamin i substancji mineralnych, owoce nie tylko korzystnie wpływają na ogólny stan naszego zdrowia, ale również są gwarantem zgrabnej sylwetki. Soki Fruit Juice, od niedawna dostępne na naszym rynku, zawierają wszystkie właściwości odżywcze świeżych, dojrzałych grejpfrutów. Nie są w żaden sposób pasteryzowane, a ich siedmiodniowy okres świeżości to efekt specjalnego procesu produkcji, pozwalającego cieszyć się niezwykłym, orzeźwiającym smakiem przez cały tydzień.
Produkowany przez samą naturę

Produkowany z najlepszych gatunków grejpfrutów sok Fruit Juice otrzymywany jest z pełnowartościowego, zmrożonego miąższu świeżych owoców. Po uzupełnieniu odsączonej przed zamrożeniem wody, sok rozlewany jest prosto do butelek i natychmiast trafia na sklepowe półki. Zarówno naturalna mętność, jak i delikatna słodycz pochodzą prosto z owoców i nie są w żaden sposób sztucznie wzmacniane. Ponieważ sok Fruit Juice nie jest poddawany procesowi pasteryzacji, zawiera całe pierwotne bogactwo witamin i składników odżywczych. Większość dostępnych na rynku soków owocowych uzyskuje długoterminowy okres świeżości właśnie dzięki procesom pasteryzacji. Uzyskana w ten sposób dłuższa przydatność do spożycia, pozbawia sok cennych witamin i wielu prozdrowotnych właściwości. Jak więc uzyskać naturalny sok owocowy bez pasteryzacji, którego świeżość zostanie zachowana na dłużej niż jeden dzień? Odpowiedzią jest siedmiodniowy sok Fruit Juice, którego świeżość utrzymana jest tylko poprzez sposoby wymyślone przez samą naturę. Sok należy przechowywać w niskiej temperaturze, najlepiej od 2 do 6ºC – jest wtedy najsmaczniejszy i dłużej cieszy nas swym niepowtarzalnym smakiem.

Fruit Juice - egzotyczne smaki


Na polskim rynku dostępne są trzy propozycje smaków soków Fruit Juice: pomarańczowy, grejpfrutowy oraz egzotyczny. Delikatnie schłodzone nie tylko doskonale gaszą pragnienie, ale również uzupełniają naszą dietę w witaminy i substancje mineralne pochodzące prosto ze świeżego owocowego miąższu. Doskonale orzeźwią w ciągu dnia, a wieczorami będą cieszyć nas swym smakiem w drinkach i koktajlach.

Fruit Juice Grejpfrut – producent: Ogrody Natury, poj.: 400 ml., cena: ok. 3,60 zł.