Piknik Rodzinny w Dobranowicach

Jeśli na najbliższy weekend nie masz jeszcze planów, ta impreza nie może Cię ominąć! 18 czerwca w Dobranowicach odbędzie się IV piknik rodzinny.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Piknik Rodzinny w Dobranowicach

Zabawa na całego

Już w najbliższą sobotę (18.06.2011) w godzinach od 10 do 17 na terenie Gimnazjum w Dobranowicach odbędzie się wielki piknik. Gwoździem programu po raz pierwszy będzie konkurs na najlepszy sernik oraz zbiórka makulatury. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji, zarówno dla najmłodszych jak i dla tych starszych. Laureaci trzech pierwszych miejsc w konkursie sernikowym otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Natomiast Ci z uczestników, którym uda się pojawić na imprezie z 15 kg makulatury, będą mogli wymienić je na sadzonkę.

Ponadto w programie przewidziane są pokazy orgiami, czy kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich, jazdy na pojazdach Seagwey oraz modelach zdalnie sterowanych, wystawa grzybów oraz fotografii Klubu artFlash, mini zoo, dmuchany zamek dla dzieci i trampolina. Imprezę zakończy wesołe piana party. Na Piknik zapraszają LGD Wielicka Wieś, Stowarzyszenie "PROMETEUSZ" oraz Rada Sołecka.