XVI Ogólnopolskie Dni Truskawki

Ogólnopolskie Dni Truskawki w Korycinie to impreza cykliczna - co roku gromadzi licznie przybyłych truskawkowych smakoszy.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
XVI Ogólnopolskie Dni Truskawki
Jeszcze niedawno o Korycinie było głośno ze względu na ser koryciński, który walczył o przyznanie statusu produktu regionalnego. Teraz zapraszamy na Ogólnopolskie Dni Truskawki!

W tym roku obchody Ogólnopolskich Dni Truskawki odbędą się w ostatni weekend czerwca, a więc 25 i 26 czerwca 2011. To już 16. edycja! Organizatorzy jak co roku spodziewają się tłumów - dlatego też impreza odbędzie się pod chmurką. Oby tylko pogoda dopisała!!

Podczas Dni Truskawki owoców wystarczy dla wszystkich - będzie można jeść truskawki z truskawkami i truskawkami zagryzać. W ostatni weekend czerwca w Korycinie będzie się działo - na wszystkich czekają ciekawe zabawy i konkursy z nagrodami, pokazy, prezentacje wyrobów ludowych a także występy zespołów.

Wieczorem w malowniczej scenerii w górę polecą fajerwerki - to wszystko właśnie na cześć przepysznych owoców, jakimi są uwielbiane truskawki. W taki oto sposób oficjalnie zakończymy truskawkowy sezon.

Wstęp oczywiście wolny dla wszystkich,
dokładny adres to: Korycin, ul. Knyszyńska 2a przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.