Wielofunkcyjny piekarnik Beko

Chyba nic tak nie ułatwia przygotowań przed przyjęciem, jak nowoczesny wielofunkcyjny piekarnik Beko, który szybko i równomiernie piecze...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Wielofunkcyjny piekarnik Beko
Nowy wielofunkcyjny ergonomiczny piekarnik Beko przeznaczony do zabudowy BEKO CIM 306008TX sprawi, że na naszym stole pojawią się smaczne wypieki bez zakalca. Jeśli chcemy, aby ciasta i ciasteczka były puszyste i równomiernie dopieczone, możemy skorzystać z termoobiegu, który wyrównuje temperaturę wewnątrz piekarnika. W zależności od potrzeby możemy użyć też grzałki dolnej, górnej, pierścieniowej lub grilla. Przydatna może okazać się także funkcja umożliwiająca bezpieczne rozmrażanie żywności.

Zastosowana w piekarniku BEKO CIM 306008 TX funkcja booster skraca czas nagrzewania się urządzenia do zaprogramowanej temperatury. Drabinki boczne ułatwiają wsuwanie i wysuwanie gorących tac. Dodatkowo na jednym poziomie znajdują się także prowadnice teleskopowe. Zastosowano w nich zintegrowany system zatrzymujący, który sprawia, że dostęp do potrawy jest prosty i bezpieczny.

By podczas pieczenia nie wzrosła temperatura w naszej kuchni, oraz by zminimalizować utratę ciepłai chronić przed oparzeniem, model CIM 306008 TX posiada drzwi wykonane z potrójnego szkła. Piekarnik wyposażony jest także w system chłodzenia, który zapobiega przegrzaniu się elektroniki oraz nagrzewaniu się frontowych drzwi urządzenia, chroniąc przed poparzeniem.

Gdy już wstawimy ciasto, możemy zapomnieć o pilnowaniu czasu i zająć się innymi daniami. Wbudowany zegar z minutnikiem przypomni nam o potrawie, gdy już będzie gotowa. Nowy piekarnik ma elegancką obudowę w kolorze inox, ozdobioną frontem z ciemnego szkła.

Piekarnik do zabudowy BEKO CIM 306008 TX wyposażony jest w 8 poręcznych funkcji:
  • rozmrażanie – funkcja ta przyspiesza rozmrażanie pożywienia i daje podobne rezultaty jak kuchenka mikrofalowa;
  • grzałka pierścieniowa – powoduje, że wydmuchiwane powietrze jest od razu ciepłe, dzięki czemu nasze potrawy szybciej pojawią się na stole;
  • booster – funkcja szybkiego nagrzewania piekarnika, grzałka górna i dolna z termoobiegiem;
  • grzałka górna i dolna; dolna grzałka – gdy spód naszych dań potrzebuje więcej ciepła;
  • grill z termoobiegiem – zastosowany przy przygotowywaniu kurczaków sprawi, ze będą soczyste i chrupiące;
  • grill.
Klasa energetyczna: A
Elektroniczny programator
Elektroniczny wyświetlacz
Chłodzenie piekarnika: Tak
Drzwi: potrójne pełne szkło
Oświetlenie wewnętrzne
Pojemność (l): 55
Kolor: inox
Wymiary produktu WxSxG (cm): 59,5x59,5x55

Sugerowana cena detaliczna: 1699 zł