Porcelana na ciasto

Często pieczesz ciasta i ciasteczka, ale brak Ci pomysłu jak gustownie podać swoje wypieki?

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Porcelana na ciasto
Villa Italia ma w swojej ofercie dla Ciebie kilka praktycznych rozwiązań. Stylowe porcelanowe patery, etażerki i tacki, oraz specjalne talerze, które można kupić w komplecie z ładną łopatką do nakładania ciasta mogą stać się wkrótce także ozdobą Twojego stołu.

Porcelana na ciasto - wybór naczynia


Okres wiosenno-letni sprzyja spotkaniom w gronie rodziny i znajomych na świeżym powietrzu. Jeżeli planujesz zaprosić swoich najbliższych na pyszny obiad z deserem, albo słodki podwieczorek, pomyśl nie tylko o menu, ale również o gustownym podaniu dań. Własnoręcznie pieczone czy kupione ciasto będzie się elegancko prezentować na odpowiedniej paterze, etażerce, a także na tacce czy pięknym porcelanowym talerzu. Marka Villa Italia ma w swojej ofercie szeroki wybór naczyń do ciast, które bez problemu dopasujesz zarówno do wystroju wnętrza, jak i do posiadanego kompletu filiżanek do kawy lub herbaty.

Porcelana na ciasto - klasycznie i stylowo


Jeżeli preferujesz klasyczne formy i kształty, wypróbuj tortownicę z uchwytem oraz kwadratowy talerz do ciasta z łopatką z kolekcji Clara marki Villa Italia. Drobne ciastka będą się okazale prezentować na tacy z nimfą bądź na oryginalnych trojaczkach, także z kolekcji Clara. Naczynia te wykonane są z wysokiej jakości porcelany w odcieniu kości słoniowej. Jeśli lubisz klasykę, na pewno przypadnie Ci do gustu etażerka z kolekcji Gracja marki Villa Italia, wykonana ze śnieżnobiałej porcelany typu bone china, o ponadczasowym fasonie, ze złotymi, ręcznie wykonanymi, zdobieniami. W tej kolekcji znajdziesz także talerz do ciasta z łopatką oraz prostokątną tackę do ciasteczek.

Porcelana na ciasto - z nutką fantazji


Dla amatorek romantycznych wzorów Villa Italia proponuje etażerkę oraz talerz do ciasta z łopatką z kolekcji Romantic Roses. Z tej samej kolekcji pochodzą eleganckie dwojaczki oraz prostokątna tacka – idealne do serwowania ciasteczek. Na wysokiej jakości porcelanie ozdobionej delikatnym wzorem w małe różyczki szczególnie pięknie będą się prezentować wypieki z owocami. Warte uwagi są także naczynia z kolekcji Leda. Do wyboru masz: elegancką tacę, etażerkę oraz tortownicę. Naczynia wykonane są wykonane z delikatnej porcelany, ozdobionej wiosennym motywem, wykończone ażurowym zdobieniem, które dodaje kolekcji uroku i lekkości. Idealne uzupełnienie stanowi serwis do herbaty, ozdobiony tym samym motywem dekoracyjnym.

Dossier produktów

Clara – kolekcja porcelanowych dodatków stołowych w pięknym odcieniu kości słoniowej.
Talerz do ciasta 34 cm z łopatką134,00
Trojaczki 112,00
Tortownica z uchwytem 33 cm183,00
Taca z nimfą159,00

Gracja – kolekcja galanterii porcelanowej wykonanej z porcelany typu bone china. Naczynia wykończone linią złota.
Talerz do ciasta z łopatką 27 cm88,00
Tacka prostokątna 26,5 cm63,00
Etażerka98,00

Leda – kolekcja galanterii porcelanowej ozdobionej wiosennym motywem dekoracyjnym.
Zestaw do herbaty 6/22 988,00 PLN
Taca prostokątna 37 cm193,00 PLN
Tortownica 217,00 PLN
Etażerka 242,00 PLN

Romantic Roses – kolekcja porcelanowych dodatków stołowych ozdobionych subtelnym motywem róży.
Tacka prostokątna 26,5 cm71,00
Etażerka 120,00
Talerz do ciasta z łopatką88,00
Dwojaczki127,00