Pojemniki - pomocnicy przy porządkach

Kolorowe pojemniki sprawią, że sprzątanie będzie łatwe i przyjemne. Twoje rzeczy będą we właściwym miejscu – w urokliwych pojemnikach.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Pojemniki - pomocnicy przy porządkach
System pojemników do przechowywania i magazynowania to znakomite połącznienie funkcjonalności i nowatorskiego designu. Jego głównym atutem jest niepowtarzalna kolorystyka. Najczęściej spotykane są pojemniki w czterech kolorach - zielonym, niebieskim, fioletowym i żółtym. Barwę pojemnika możemy dobrać tak, aby komponowała się z odcieniem mebli czy ścian. Zabawa kolorami pozwoli ożywić zbyt ponury i smutny salon, podkreśli charakter pokoju dziecka lub zbuntowanego nastolatka.

Pojemniki wykonane są z bardzo wytrzymałego i lekkiego tworzywa, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez wiele lat. Półprzezroczyste ścianki pudełek pozwalają zobaczyć, co jest w środku bez konieczności otwierania pokrywy (nawet, jeżeli stoją jedno na drugim), ukrywając równocześnie wizualny chaos, który może panować w ich wnętrzu. Pokrywa jest zamykana klipsami z dwóch stron, chroniąc zawartość przed kurzem i rozsypaniem w czasie przenoszenia.

W kolorowych pojemnikach można przechowywać wszystko, czego nie chcemy trzymać na wierzchu: drobiazgi, akcesoria do komputera, dokumenty i książki, ubrania, pościel, buty, zdjęcia, zabawki dziecka, narzędzia do majsterkowania, lekarstwa i mnóstwo innych bardziej lub mniej potrzebnych drobiazgów. Świetnie nadają się także dla osób o naturze chomików, które lubią kolekcjonować najróżniejsze „przyda się” i „szkoda wyrzucić”. Dzięki pudłom wszystkie rzeczy nieużywane na bieżąco, znajdują przytulne schronienie.
Różnorodność pojemności i rozwiązań funkcjonalnych pozwala każdemu na wybór zestawu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb, stylu życia, upodobań, wielkości i wystroju mieszkania.