Oczaruj się smakiem kawy wraz z ekspresami Saeco Incanto!

Świeżo zaparzona kawa o poranku to podstawa dobrze rozpoczętego dnia. Już teraz, bez wychodzenia z domu będziesz w stanie cieszyć się smakiem i aromatem świeżo zmielonych ziaren jak z włoskiej kawiarni. A wszystko to, dzięki nowym ekspresom Saeco Incanto!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Oczaruj się smakiem kawy wraz z ekspresami Saeco Incanto!
fot. Saeco Incanto
Zaawansowana technologia ekspresów Incanto umożliwia przygotowanie najróżniejszych napojów o idealnej temperaturze zgodnie z Twoimi preferencjami. Latte macchiato, cappuccino czy espresso – każda z nich będzie przygotowana w taki sposób jak lubisz – dzięki funkcji pamięci można z łatwością zapisać wybrany czas parzenia kawy.

Profesjonalizm i elegancki design to dwie cechy, które wyróżniają Saeco Incanto na tle innych. Zostały zaprojektowane z myślą o każdym wnętrzu – od wersji Deluxe z premium karafką (HD8922/09 oraz HD8921/09) po tą w kolorze „tytanowym” HD8918/41.

Rekomendowane ceny detaliczne prezentowanych ekspresów Saeco Incanto wynoszą:

Incanto OTC Deluxe HD8922/09 - 3309,00 pln
Incanto OTC Deluxe HD8921/09 - 3269,00 pln

Saeco Incanto
Saeco Incanto

Ceramiczne młynki wydobywają z kawy to co najlepsze - pięć grubości mielenia zapewnia przyrządzenie zarówno mocnego espresso o głębokiej czerni, jak i delikatne cappuccino czy latte.

Czasochłonne czyszczenie ekspresu to już przeszłość! Opatentowany filtr AquaClean minimalizuje odkładanie się kamienia, co sprawia, że woda jest czystsza niż do tej pory. Regularna wymiana filtra pozwala na przygotowanie do 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia.