Poznaj nowe trendy w pieczeniu z Bake Shop

Odwiedziliśmy Bake Shop - sklep w całości poświęcony wypiekom. Zobaczcie filmy z naszej wizyty i dowiedźcie się masy nowych rzeczy o pieczeniu. Słyszeliście o pizzy z grilla?

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Poznaj nowe trendy w pieczeniu z Bake Shop

Bake Shop to niewielki sklep, który na dwóch poziomach mieści wielką liczbę przeróżnych akcesoriów do pieczenia – na parterze do wypieków słodkich, a na piętrze do chleba i wypieków na słono. Wszystko w sklepie jest praktyczne, piękne, kolorowe i zachęca, żeby zabrać do domu i czym prędzej rozgrzewać piekarnik! 

Właścicielką sklepu jest Oliwia Cabaj, której w prowadzeniu pomaga koleżanka Kinga Meronk. Pomysł na sklep wziął się rozczarowania dostępnym w sklepach detalicznych wąskim asortymentem dla osób piekących. Chodziło o stworzenie sklepu w którym pod jednym dachem będzie można kupić wszystko co potrzebne w kuchni i do podawania na stół, a co związane jest z narodową pasją Polek - pieczeniem. Coś dla siebie znajdą tam zarówno początkujący jaki i bardziej doświadczeni miłośnicy wypieków.

Poniżej możecie zobaczyć film, z którego dowiecie się jaki jest niezbędny zestaw przedmiotów ułatwiających pieczenie.Drugie piętro i pizza z grilla

Wszystkim zainteresowanym wypiekiem własnego chleba bez wątpienia spodobają się fantazyjne formy ułatwiające pieczenie, ale też pozwalające wypiekać piękne bochenki w różnych kształtach dla najmłodszych. Idąc dalej - macie czasem problemy z pizzą z waszego piekarnika? Kamień do pieczenia pizzy pozwoli wam odtworzyć warunki neapolitańskiego pieca, a co więcej - na takim kamieniu pizzę można piec też na grillu - poniżej film z którego dowiecie się więcej! Co będzie modne w tym sezonie?

Pieczenie rządzi się czasem podobnymi zasadami jak moda – o ile przez ostatnie parę lat wszyscy piekli i zdobili muffinki, to teraz rozpoczyna się pyszny szał na słodkości na jeden gryz – makaroniki i cake popsy.

Te pierwsze to francuskie małe ciasteczka migdałowe wymagające pewnej dozy finezji w przygotowaniu, a cake pops z kolei to wygodne ciasteczka na patyku, przypominające lizaki. Jak ułatwić sobie ich przygotowanie dowiecie z filmu poniżej.Zapraszamy na oficjalną stronę i fanpage Bake Shop!