Pokazy kolekcji porcelany

Każdej wiosny i jesieni Villa Italia, producent porcelanowej zastawy stołowej, w specjalny sposób prezentuje swoje nowe kolekcje porcelany, ceramiki i szkła na bieżący sezon.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Pokazy kolekcji porcelany
Każdej wiosny i jesieni Villa Italia, producent porcelanowej zastawy stołowej, w specjalny sposób prezentuje swoje nowe kolekcje porcelany, ceramiki i szkła na bieżący sezon. Przedstawiane kolekcje marki Villa Italia utrzymane są zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym – minimalistycznym, zgodnymi z najnowszymi trendami, stylu.

Nowe kolekcje prezentowane są w siedzibie firmy Ergo International, wyłącznego dystrybutora porcelany, ceramiki, szkła oraz elementów wyposażenia wnętrz marki Villa Italia w Polsce. Nowe kolekcje marki Villa Italia mogą rokrocznie obejrzeć partnerzy handlowi Ergo International, czyli przedstawiciele sklepów i galerii oraz przedstawiciele mediów. Pokaz noweych kolekcji jest doskonałą okazją do zaprezentowania nie tylko najnowszych produktów marki Villa Italia, ale także najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz.

W trakcie pokazu zaproszeni goście mogą podziwiać zarówno nowe porcelanowe kolekcje oraz cały asortyment produktów marki Villa Italia obecnie dostępny w sklepach. Podczas zeszłorocznej przentacji obejrzeć mozna było takie kolekcje jak Sense, Spirit, Space, Sunlight i Grain.

Produkty marki Villa Italia, w tym nowe kolekcje, są dostępne w czterech salonach firmowych, jak i w około czterystu sklepach patronackich na terenie całego kraju.

Ergo International to importer porcelany, ceramiki i elementów wyposażenia wnętrz marki Villa Italia, którą tworzą pełne elegancji porcelanowe serwisy obiadowe i herbaciane, zastawy z doskonałej ceramiki użytkowej, dodatki ze szkła kryształowego oraz obrusy. Wszystkie wzory powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim.