Interaktywny konkurs Maoam

Na stronie Maoam ruszył pierwszy interaktywny konkurs Maoam Freestyle Dance.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Interaktywny konkurs Maoam
Od 13 października do 7 grudnia 2008 r., na polskiej stronie Maoam trwa interaktywny konkurs taneczny Maoam Freestyle Dance. To szansa dla wszystkich pasjonatów tańca na zaprezentowanie swojego talentu i wygranie atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się na specjalnej podstronie konkursowej na www.maoam.com i wgrać film z wykonanym przez siebie układem tanecznym, w rytm jednego z sześciu podkładów muzycznych Maoam. Każdy z uczestników ma minutę - tyle maksymalnie może trwać film - na porwanie internetowej publiczności. To właśnie za sprawą jej ocen, co tydzień wyłanianych będzie 5 zwycięzców, których taneczne popisy zostały uznane za najlepsze. Każdy z nich otrzyma bluzę z limitowanej serii tanecznej oraz zestaw gum rozpuszczalnych Maoam.

Na tym jednak nie koniec… W grudniu laureaci cotygodniowych konkursów, wezmą udział w wielkim finale, w którym jury Maoam wybierze 5 najlepszych tancerzy. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci odtwarzaczy MP3, bluz z limitowanej tanecznej serii Maoam oraz zestawów słodyczy Maoam.

Każdy, uczestnik może zamieścić na stronie dowolną liczbę filmów, co daje szansę zaprezentowania się w kilku stylach, przy różnych podkładach muzycznych. Dzięki konkursowi Maoam Freestyle Dance taneczne pojedynki z placów i podwórek przeniosą się do Internetu, gwarantując odwiedzającym stronę www.maoam.com mnóstwo wrażeń i dobrej zabawy.

Poczuj taneczną radość żucia Maoam!
Pokaż jak tańczysz i oceń układy innych na www.maoam.com!