Happy Hours na Bielanach

Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na szaloną promocję HAPPY HOURS w swoich restauracjach.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Happy Hours na Bielanach
Orientalny zestaw obiadowy za 6,90? Napój do obiadu gratis albo 15% rabatu na wszystkie dania? Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na szaloną promocję HAPPY HOURS w swoich restauracjach.
Od piątku 19 czerwca, do końca wakacji Klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mogą zjeść swoje ulubione dania dużo taniej. W godzinach 9.30 – 12.30 w restauracjach i kawiarniach obowiązuje promocja HAPPY HOURS. Miłośnicy orientalnej kuchni mogą wybrać się do Świata Chin i skosztować w nim Bozi, panierowanych placków chińskich lub mleka sojowego. Na śniadanie zaprasza kawiarnia Coffee&More – otrzymamy do niego sok owocowy gratis. Na obiad natomiast idealne okażą się Flunch Bistro, gdzie do każdego zestawu obiadowego serwowany jest darmowy napój, Fratelli, które oferuje 15% rabatu na wszystkie dania oraz KFC proponujące zestaw B smart z frytkami i kurczakiem za 4,99zł.
W akcji HAPPY HOURS udział biorą:
  • Fratelli – 15% rabat na wszystkie dania
  • KFC – zestaw Bsmart za 4,99 zł
  • Flunch Bistro – do każdego zestawu obiadowego napój gratis
  • Świat Chin – orientalny zestaw obiadowy już od 6,90zł
  • Coffee&More – do każdego śniadania sok owocowy gratis
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych