Pomidor w koncentracie

Gdy chcesz wyczarować coś pomidorowego, z pomocą przychodzi koncentrat pomidorowy Świdnicki.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Pomidor w koncentracie
Koncentrat pomidorowy Świdnicki wyprodukowany został z dorodnych i soczystych pomidorów, dojrzewających na słońcu do osiągnięcia intensywnego koloru i silnego aromatu. Właśnie te pomidory zawierają największą ilość antyoksydantów- przede wszystkim beta-karotenu i likopenu, dzięki którym zmniejsza się ryzyko zawałów mięśnia sercowego i innych chorób układu krążenia. Związki te okazały się również ważne w walce z rakiem. Ponadto pomidory zawierają wiele witamin (np. K, A, B1, B2, B6, C) i pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, między innymi sodu, magnezu i potasu, który obniża ciśnienie krwi, odpowiada za dotlenienie mózgu, działanie mięśni i zaopatrzenie komórek. Koncentrat Świdnicki jest całkowicie naturalny, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.
W kuchni bardzo często sięgamy po koncentrat pomidorowy. Nie wyobrażamy sobie życia bez wielu ulubionych potraw, których jest nieodłącznym składnikiem. Wśród nich znajdziemy makarony z sosami, leczo, tortille z mięsem mielonym, pulpety, czy gołąbki w sosie pomidorowym. Przede wszystkim jednak nie możemy zapomnieć, że koncentrat pomidorowy jest bazą tak lubianej przez Polaków zupy pomidorowej!! A „pomidorówka” jest jedną z najsmaczniejszych i najzdrowszych zup w tradycyjnej polskiej kuchni.
Dołącz potrawy przygotowywane na bazie koncentratu pomidorowego Świdnicki do swojego jadłospisu, jako gwarancję, że to, co jesz jest dobre i zdrowe.

Produkt: Koncentrat pomidorowy Świdnicki
Waga: 200g
Cena: 2,00 zł
Producent: PPHU M&J Sp.J.