Porcelana i szkło

  • 2

Subtelnie zdobiona w zieleniach i różach kolekcja porcelany Noemie to doskonała para dla naczyń ze szklanej linii Amelia.

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Porcelana i szkło
Jedną z propozycji marki Villa Italia jest nowatorskie połączenie porcelany i ceramiki ze szklanymi, ręcznie produkowanymi naczyniami. W zależności od własnych upodobań możemy wybrać kolekcje w odcieniach bursztynowego brązu, jasnej zieleni lub przytłumionego różu. Ta ostatnia barwa doskonale przentuje się w kolekcji Amelia, zestawionej z serwisem Noemie.

Serwis Noemie marki Villa Italia to zestaw obiadowy dla 6 osób wykonany z porcelany typu bone china, dekorowany bardzo modnym motywem klasycznej róży. W skład zestawu wchodzi 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, półmis owalny i salaterka.

Z subtelnie zdobioną zielono - różowymi elementami dekoracyjnymi, szykowną i elegancką kolekcją Noemie naczynia z kolekcji Amelia współgrać będą doskonale. Subtelny odcień różu szklanych dodatków pięknie podkreśla kwiatowy motyw zdobiący porcelanę. To tylko jedno z proponowanych przez Villa Italia zestawień, pozwlających na łącznie elementów porcelanowych ze szklanymi. Dzięki nim możemy dac ponieśc sie fantazji, tworząc dowolne i zgodne z naszymi upodobaniami kolekcje, będące niepowtarzalną ozdobą stołu.

Cena zestawu Noemie: 512 zł.