Poruszający odcinek Hell's Kitchen. Co się wydarzyło w Piekielnej Kuchni?

  • 5

Piąty odcinek Hell's Kitchen wyjątkowo trzymał w napięciu - niespodziewana eliminacja, bolesna kontuzja i trochę dobrego gotowania - przeczytajcie, co działo się w Piekielnej Kuchni!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Poruszający odcinek Hell's Kitchen. Co się wydarzyło w Piekielnej Kuchni?
fot. Polsat
W programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" Wojciech Modest Amaro rządzi twardą ręką przez co uważany jest za osobę bez uczuć. Okazuje się jednak, że zdobywca pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin jest pełen empatii!

- Możesz zatrzymać bluzę, może ci się jeszcze przyda - tymi słowami szef pożegnał Michała Bystronia, kucharza z Krakowa.

Z odcinka na odcinek rosną emocje w "Piekielnej Kuchni" - we wczorajszym odcinku doszło do wypadku. Michał Bystroń niefortunnie stanął podczas karaoke i trafił do szpitala. Diagnoza - skręcona rzepka kolana.

Z powodu bardzo poważnej kontuzji, której się nabawił, Michał nie mógł wziąć udziału w serwisie, ale pojawił się na werdykcie.

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/05/07/imgWaOf3w.jpg

- Myślę, że nie dam rady. Osłabiłbym drużynę, w której bym był - powiedział Michał Bystroń zapytany przez szefa Amaro o to, czy da radę pracować z kontuzją. Wojciechowi Modestowi Amaro nie pozostało nic innego, jak tylko życzyć Michałowi zdrowia.

- Powodzenia, zdrowia - powiedział szef "Piekielnej Kuchni", po czym... przytulił Michała.

- Dramat jednej osoby, może się okazać deską ratunku dla drugiej - stwierdził szef Amaro.

I rzeczywiście, przez kontuzję Michała z programu nie odpadł Arkadiusz Klimkiewicz, który żegnał się już z pozostałymi uczestnikami. Czy Arek wykorzysta szansę, którą dostał?

To jednak nie był koniec wrażeń w piątym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"! Po raz pierwszy w tym programie z ust szefa Amaro padło zaskakujące, zapadające w pamięć zdanie: - Możesz zatrzymać bluzę, może ci się jeszcze przyda- tymi słowami pożegnał Michała. Czy to oznacza, że Michała Bystronia zobaczymy ponownie w drugiej polskiej edycji "Hell's Kitchen"? Przekonamy się jesienią!

Ostatecznie z "Piekielną Kuchnią" opuściło się aż dwóch kucharzy: kontuzjowany Michał Bystroń z Krakowa oraz Rafał Kuczkowski z Człuchowa, który nieoczekiwanie odpadł z programu już po pierwszym zadaniu, w którym przedstawiciele drużyn Niebieskich i Czerwonych mieli przygotować panierowane jajka.