Pozytywnie nastrajające wino

  • 1

Długie jesienne wieczory sprzyjają relaksowi i wspomnieniom lata. Nawet podczas chłodnych jesiennych dni można pozytywnie patrzeć na świat. Zachęcamy do pozwolenia sobie na kilka chwil zapomnienia.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Pozytywnie nastrajające wino
fot. Fotolia
Tęsknisz za letnimi i ciepłymi wieczorami? Chciałbyś zatrzymać te chwile na dłużej? Złap odrobinę wakacyjnego luzu i rozsmakuj się w kalifornijskim winie musującym Barefoot Bubbly Pink Moscato. Delektuj się słodkim aromatem owoców: wiśni i cytrusów. Dzięki idealnemu połączeniu lekkich musujących bąbelków i aromatycznych owoców nawet najchłodniejszy, jesienny wieczór będzie tym, który zapamiętasz na długo.

Barefoot Bubbly Pink Moscato idealnie komponuje się z delikatnym smakiem białych, łagodnych serów, a także ze świeżymi owocami. Możesz podawać go również do lekkich deserów, sorbetów, czy owocowych sałatek. Jego przystępna cena sprawia, że słoneczna Kalifornia jest na wyciągnięcie ręki każdego dnia.
                                                         wino
Historia wina Barefoot

Barefoot to kalifornijska marka, powstała w USA w 1965 r. jako spełnienie dwóch życiowych marzeń jej twórców: o wspaniałym smaku wina i działalności na rzecz społeczności. Na polskim rynku jest obecna od 2010 roku. Słowo "Barefoot" oznacza "boso", a odcisk stopy widoczny na butelkach symbolizuje pozytywny styl życia, dobrą zabawę i realizowanie swoich pasji.

Marka działa poprzez Barefooterów – ambasadorów, którzy zarażają pasją do wina i organizują wiele wydarzeń lokalnych. Barefoot wierzy, że dobre rzeczy zdarzają się tym, którzy czynią dobro. Dlatego już od ponad 20 lat wspiera inicjatywy społeczności loklanych, charytatywne, organizacjinon-profit, a także wydarzenia kulturalne i artystyczne.

Od 2013 roku marka organizuje akcje sprzątania plaż w Polsce Barefoot Projekt Czysta Plaża. Barefoot jest najbardziej nagradzanym 
i najpopularniejszym winem w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w sprzedaży znajduje się sześć wariantów szczepowych wina Barefoot: Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Grigio, Moscato, White Zinfandel, Pink Moscato i słodkie wino musujące Barefoot Bubbly Pink Moscato.

Informacje prasowe