Kultowa Oranżada Hellena

  • 2

Współczesna wersja kultowego napoju minionej epoki to Oranżada HELLENA.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Kultowa Oranżada Hellena
Oranżadę HELLENA zna dziewięciu na dziesięciu Polaków. Ten słodki, gazowany napój, produkowany w trzech kolorach – białym, żółtym i czerwonym, to współczesna wersja kultowego produktu z epoki PRL-u. Kiedyś trudno było sobie bez oranżady wyobrazić prywatkę czy letni piknik – również dzisiaj chętnie sięga po nią nie tylko starsze, ale również młode pokolenie.

Po zakończeniu epoki PRL-u to właśnie podkaliska firma HELLENA jako pierwsza zdecydowała się przypomnieć Konsumentom kojarzony powszechnie z minioną rzeczywistością napój. Ruch ten okazał się marketingowym strzałem w dziesiątkę: Oranżada HELLENA błyskawicznie zdobyła pozycję najsilniejszego produktu w portfolio firmy.
Zastosowane do wytwarzania napoju nowoczesne technologie w połączeniu z tradycyjną recepturą sprawiły z kolei, że produkt HELLENY zdeklasował konkurencję już na starcie.

Oranżada HELLENA, otrzymała jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w branży FMCG: Produkt Roku 2009.Producenci towarów nagrodzonych tytułem Produkt Roku zyskują prawo do umieszczania na ich opakowaniach przez 12 kolejnych miesięcy specjalnego logo, informującego o zdobyciu zaufania Konsumentów. Takie logo znajdzie się również na butelkach ulubionej oranżady polaków, Oranżady HELLENA.