Produkty ekologiczne w Złotych Tarasach

  • 1

Oferta Złotych Tarasów powiększyła się o nowe stoisko z ekologicznymi produktami MyEcolife, na którym są dostępne produkty spożywcze oraz środki czystości

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Produkty ekologiczne w Złotych Tarasach
MyEcolife – oferta na zdrowe życie

W ofercie stoiska znajdą się m.in. wędliny, makarony, płatki kukurydziane, bakalie, ketchup, soki, deserki na przekąskę oraz żywność dla dzieci i niemowląt – wszystkie produkty najwyższej jakości i z certyfikatem „Rolnictwa Ekologicznego”. Ofertę na zdrowe życie z MyEcolife dopełniają ekologiczne i skuteczne środki czystości, posiadające wspólnotowe oznakowanie ekologiczne „Ecolabel”. W produktach MyEcolife nie ma: pestycydów, zanieczyszczeń, nawozów sztucznych, syntetycznych środków zapachowych, sztucznych barwników, surowców petrochemicznych, hormonów wzrostu, antybiotyków ani żadnych innych niepotrzebnych dodatków. Stoisko MyEcolife odznaczają się nowoczesnym wzornictwem, przywodzącym na myśl włoskie designerskie meble.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II.