Majówka z naturą

  • 2

Młyn Klekotki resort & spa oferuje bogaty program rekreacyjno-sportowy, który uatrakcyjni każdą majówkę.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Majówka z naturą
Klekotki to urokliwa miejscowość, położona w zachodniej części Mazur, z dala od hałaśliwych kurortów. Idealne miejsce dla osób poszukujących w trakcie majówki ciszy, pięknej przyrody i komfortu. Klekotki to raj dla tych, którzy cenią sobie relaks i odpoczynek na łonie natury. Nieskażone masową turystyką tereny pozwalają na bliski kontakt z przyrodą oraz regionalnym folklorem. Położony w tej okolicy ekskluzywny hotel Młyn Klekotki resort & spa łączy wysoki standard usług z atmosferą wiejskiej sielanki. Majówkowym piknikom i rowerowym wycieczkom towarzyszy klangor żurawi, szum rzeki i zapach lasu. Po odpoczynku na łonie natury goście zrelaksują się w odrestaurowanych XVII-wiecznych wnętrzach, skorzystają z zabiegów SPA, spróbują tradycyjnych potraw, a nawet nauczą się piec chleb według regionalnych receptur.

Młyn Klekotki resort & spa oferuje bogaty program rekreacyjno-sportowy, który uatrakcyjni każdą majówkę. Duży, ponad 100-hektarowy teren wokół hotelu, zapewnia intymność i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Na miejscu można m.in. zagrać w tenisa i mini golfa, popływać łódką po jeziorze, ścigać się quadami lub zorganizować piknik pod 600-letnim dębem. Wiosenne słońce i budząca się do życia przyroda zachęcają do długich spacerów, np. uprawiając nordic walking.

Klekotki stanowią także doskonałą bazę wypadową. Dla gości przyjeżdżających na majówkę hotel organizuje w cenie pobytu wycieczkę rowerową z przewodnikiem do rezerwatu przyrody „Gniazda Orła Bielika”. Wśród okolicznych atrakcji turystycznych warto wymienić także m.in. przejażdżkę statkiem po Kanale Elbląskim. Zaprojektowany na początku XIX wieku kanał posiada unikalny w skali europejskiej system śluz i pochylni, dzięki któremu statki przemieszczają się po szynach.


Relaks po dniu pełnym wrażeń gwarantuje pobyt w młyńskim SPA. W ofercie hotelu są zabiegi pielęgnacyjne i masaże z różnych stron świata, m.in. masaż indiański, masaż tajski stóp oraz oparty o własne receptury klekotkowy masaż miodowy. W cenie pokoju goście mogą skorzystać z sauny oraz łaźni parowej z aromaterapią.