Przygodożercy – przygoda życia

Przygodożerco - pokaż się milionom widzów kinowych i telewizyjnych. Pozwól się ocenić internautom.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Przygodożercy – przygoda życia
Przygodożercy to zabawa, jakiej dotąd nie było. Prowadzona jest zarówno w sieci, jak i w realu. Jeśli chcesz wziąć w niej udział wejdź na stronę www.knornudle.pl, uzupełnij profil Przygodożercy i wybierz jedną lub dwie postaci, w które chcesz się wcielić. Do wyboru masz: Lalę Soft, Zupermena, Brydzię Pląs, Hhabiego Dhakulę, Kobietę-Kociaka oraz Ivana Rampo. Przygodożercy gromadzą punkty. Zwołaj znajomych niech oddają na ciebie głosy.

Prawdziwy Przygodożerca

Zdobywcy największej ilości punktów zostaną zaproszeni na casting na Przygodożercę, gdzie atrakcjami będą m.in. koncert Jareckiego i pokaz laserowego graffiti. 

Przygodożercy - przygoda życia...!

Ci, którzy znajdą się w finale castingu wyjadą w lipcu na dwutygodniowy obóz. Tam, pod okiem fachowej ekipy filmowej czeka ich moc wrażeń. Odgrywając przed kamerami wybraną przez siebie postać, uczestnicy obozu nakręcą profesjonalną etiudę filmową. Wszystkie powstałe w ten sposób filmiki, z Przygodożercami w rolach głównych, pojawią się w kinach i w telewizji. Dodatkowo zostaną też zamieszczone w Internecie, a na stronie www.knornudle.pl będzie można zagłosować na najlepszy z nich. Przygodożerca, który zbierze najwięcej głosów wygra multimedialnego laptopa z oprogramowaniem i sprzętem do kręcenia własnych filmów.

Przygodożercy - to jeszcze nie wszystko…

Dla tych, którym zabraknie punktów, by wziąć udział w castingu, Nudle Knorr przewidziały liczne nagrody rozweselające i rozrywkę w postaci gry na stronie www.knorrnudle.pl oraz grę do ściągnięcia na telefon komórkowy.