Nowości w Twojej kuchni - od Unold!

  • 1

Niezawodny sprzęt w kuchni to podstawa. Unold, podążając za trendami i potrzebami klientów, oferuje gamę kilkuset produktów z kilkunastu kategorii małego AGD. Poznaj najnowsze produkty!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Nowości w Twojej kuchni - od Unold!
fot. Unold
Unold towarzyszyć może od samego rana. Czy to w przygotowaniu śniadania – pysznych tostów czy sandwichów z własnego chleba; lunchu – chrupiących gofrów; obiadu – potraw grillowanych (elektrycznie), na parze czy ugotowanych na płycie indukcyjnej. Na deser Unold pomoże przygotować zdrowe lody w maszynie, a owoce z łatwością zblenduje w mikserze. Odkryj możliwości sprzętu Unold!

Urządzenie do gotowania na parze (38650) NOWOŚĆ

Coraz bardziej zwracamy uwagę na to co jemy i jak przygotowujemy potrawy. Unold stworzył parowar elektryczny mini, czyli na jedną porcję warzyw czy mięsa, dodatkowo stanowiący urządzenie do gotowania jajek. Gotowanie parowe zachowuje cenne witaminy w mięsie, rybach i warzywach. Wskaźnik pokaże gotowość do pracy, jak i automatycznie wyłączy się. Wszystkie części (bez elektroniki) można myć w zmywarce.

Czajnik elektryczny Onyx (18016)

Pojemny 1,7l czajnik elektryczny Onyx szybko zagotuje wodę. Podczas gotowania wnętrze ma niebieskie podświetlenie. Po zakończeniu gotowania podświetlenie wyłączy się. Czajnik ma obudowę ze stali nierdzewnej i przezroczystego plastiku z podglądem poziomu wody.

Urządzenie do gotowania na parze
Urządzenie do gotowania na parze (38650)

Płyta indukcyjna (58255)

Wygodna i elegancka płyta indukcyjna to doskonałe rozwiązanie w małej kuchni. Płyta ma 10 ustawień mocy (200-1800W) i temperatur (60-240 st). Oprócz funkcji timera, posiada zabezpieczenia: automatyczne dostosowanie napięcia, auto-wyłączenie po 2 godzinach i wykrywanie odpowiednich garnków. Dodatkowo posiada zabezpieczenia przed dziećmi i przed przegrzaniem.

Spiralizer - tarka spiralna (78402) NOWOŚĆ

Unold przedstawia unikatowe urządzenie, wśród tego typu modeli – elektryczna spiralna tarka. Wystarczy wybrać jedną z 4 wymiennych tarek, wrzucić warzywo, przycisnąć i można tworzyć kolorowe, warzywno-owocowe dania i dekoracje. Do wyboru jedna z czterech grubości cięcia.

Robot kuchenny (78525) NOWOŚĆ

Solidny robot kuchenny, bez bocznego ramienia. Szklaną misę o pojemności 4l umieszcza się na solidnej podstawie. Do wyboru hak do wyrabiania ciasta, końcówka miksująca i końcówka ‘T’, wszystkie wykonane z odlewu aluminium. Pokrywką zamykamy misę i ustawiamy płynnie prędkość na urządzeniu i rozpoczynamy przygotowanie masy.

Robot kuchenny
Robot kuchenny (78525)

Automat do lodów Gusto (48845)

Lody pozbawione zbędnych chemicznych dodatków i niezdrowego syropu glukozowego? W automacie do lodów Gusto przygotujesz je w niezwykle łatwy i przyjemny sposób. Wystarczy wlać składniki, a automat Unold samoczynnie wymiesza i zamrozi lody. Gusto pozwala na przygotowanie aż 2 litrów domowych lodów.

Waga kuchenna (78905)

Precyzyjna waga kuchenna potrzebna jest w każdej kuchni. Szklana waga Unold waży składniki od 1g do 5000g. Posiada duży wyświetlacz, jest łatwa w czyszczeniu i można ją zamontować na ścianie, aby nie zajmowała miejsca na blacie.

Garnek podróżny (58855)

A to propozycja dla wycieczkowiczów. Gotowanie w podróży teraz może być znacznie prostsze. Garnek podróżny Unold to wygodne rozwiązanie do biura, na kemping, czy nawet przydatny gadżet kuchenny. Zestaw składa się z mini-płyty grzejnej oraz z rondla 0,6l z przykrywką. Urządzenie może działać zarówno przy napięciu 230V, jak i 115V. Całość dostarczana jest wraz z torbą transportową.

Spiralizer
Spiralizer - tarka spiralna (78402)


Znajdź produkt dla siebie na
Unold