Rekawice aloesowe i rękawice ogrodowe

Stella Pack S.A. poleca do wiosennych porządków rękawice aloesowe oraz rękawice ogrodowe Premium. Chronią dłonie, a aloesowa wyściółka nawilża skórę podczas pracy.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Rekawice aloesowe i rękawice ogrodowe
Rękawice aloesowe Stella pack natomiast to nie tylko ochrona, ale także pielęgnacja dłoni. Aloes jest stosowany od wieków ze względu na swoje łagodzące, tonizujące i nawilżające właściwości. Słynie z działania przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego. Dzięki zastosowaniu aloesu rękawice dodatkowo nawilżają skórę dłoni podczas prac domowych i ogrodowych. Są miękkie i wytrzymałe, a także mają przyjemny aloesowy zapach. Wyposażono je w rolowany brzeg (tzw. rant), ułatwiający zakładanie i zdejmowanie rękawic. Rękawice aloesowe produkowane są w oparciu o opatentowaną w Stanach Zjednoczonych technologię z najwyższej jakości lateksu kauczuku naturalnego oraz wyjątkowo miękkiej bawełnianej wyściółki z dodatkiem aloesu wewnątrz rękawicy. Zapobiega to poceniu się dłoni i zabezpiecza dłonie przez nieprzyjemnym zapachem gumy. Rękawice są odpowiednio długie, elastyczne i bardzo wytrzymałe.

Rękawice ogrodowe Premium wyróżniają się na rynku specjalną trójwarstwową strukturą utrudniającą ich rozerwanie. Mają długie charakterystycznie żółte mankiety, chroniące przedramię przed zadrapaniami oraz bawełnianą wyściółkę, która zapobiega poceniu się rąk. Wykonane są ze specjalnej mieszanki kauczuki i neoprenu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji, poza mechaniczną wytrzymałością wyjątkowo dobrze chronią dłonie przed środkami chemicznymi, domowymi detergentami i wybielaczami. Są niezwykle elastyczne, miękkie w środku, gładkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowe tłoczenia na dłoni i na placach zapewniają świetne czucie i chwytność. Co bardzo ważne, rękawice ogrodowe Premium powlekane są specjalnym środkiem SANITIZED powstrzymującym rozwój bakterii i grzybów, co dodatkowo wydłuża czas ich użytkowania. Mogą być używane wielokrotnie. Po użyciu, należy wypłukać w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze poniżej 40°C.

Oba typy rękawic doskonale nadają się do zmywania, sprzątania, prac ogrodowych oraz pielęgnacji zwierząt. Rękawice dostępne są w trzech rozmiarach S, M i L. Na odwrocie opakowania znajduje się praktyczna miarka, do której przykładając dłoń, można łatwo sprawdzić, jaki rozmiar jest dla nas najbardziej odpowiedni.

Rekomendowana cena detaliczna to zaledwie 6 zł za parę rękawic aloesowych lub rękawice ogrodowe Premium.