Rewelacja! Trzydaniowy obiad w restauracji za ... 39 zł!

  • 2

Pomiędzy 11 a 17 maja będziecie mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskim święcie gastronomii! To doskonała okazja aby poznać nowe smaki, odkryć nowe miejsca ale przede wszystkim wyśmienicie spędzić czas!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Rewelacja! Trzydaniowy obiad w restauracji za ... 39 zł!
RESTAURANT WEEK swoim zasięgiem obejmuje niemal 100 miast w całej Polsce, z czego około 50 z nich to starannie wyselekcjonowane lokale warszawskie - jest więc w czym wybierać! Dodatkową atrakcją jest fakt, że w tych dniach lokale przygotowywać będą swoje popisowe menu.

To propozycja, która zachwyci wszystkich miłośników kulinariów, gdyż - jak podkreślają organizatorzy - "jest to szansa na pełne, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w promocyjnej cenie, gdyż rzadko zamawiamy aż trzy dania, a dzięki nim każda restauracja może naprawdę opowiedzieć swoją historię". To wszystko za jedyne 39 złotych!

Pilotażowa edycja WARSAW RESTAURANT WEEK(end), która miała miejsce w listopadzie okazała się strzałem w dziesiątkę - zarówno dla autorów wydarzenia, jak i restauratorów biorących w nim udział.

Niedawno zakończony WARSAW ITALIAN WEEKEND, skupiający 20 warszawskich restauracji, które na tę okazję zinterpretowały włoskie smaki, również osiągnął spektakularny sukces. Stał się tym samym jednym z najważniejszych wydarzeń kulinarnych w Warszawie.

Popularność festiwali sprawiła, że organizatorzy postanowili rozszerzyć swoją ideę na kolejne wyjątkowe, polskie miasta, dlatego też w maju nie tylko mieszkańcy Warszawy będą mogli uczestniczyć w tej przygodzie! RESTAURANT WEEK obejmie również: Kraków, Wrocław, Poznań oraz Trójmiasto.

Rezerwuj bilety już dziś! Zrobisz to na: www.restaurantweek.pl

Restaurant Week

Restaurant Week